Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi okból tilthatott le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okból tilthatott le az exem fb-on, ha barátokként váltunk el?

Figyelt kérdés
Van egy közös gyerekünk, ma akartam írni neki hogy mikor jön látogatni, de nem tudok, mert letiltott, a profilját se tudom megnézni. Nem mondott semmit, nem vesztünk össze, nem igazán értem mi van.
2017. máj. 23. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg van egy extra féltékeny csaja.

Gondolom, a telefonszámát ismered.

2017. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Illetve még az is lehet, hogy tőled függetlenül, más okból szüneteltette a profilját.

Keress rá egy másik reggel ( ha nincs, csinalj , 3 perc)

2017. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég éretlen viselkedés.

Szerintem is vagy valami extra féltékeny nő állhat a háttérben vagy pedig még mindig szeret és nem akarja látni, hogy te kikkel mit osztasz meg.

Ennek ellenére a család az család, a gyerek ott van és ezáltal nem kellene így viselkedni. Vagy van egy durvább verzió, már nem akar foglalkozni a gyerekkel sem.

2017. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem letiltott, hanem törölte/inaktiválta a profilt.
2017. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Az en pasim onszantabol tiltotts le az exet es nem akarja latni a gyereket se.

Na van ilyen.

N

2017. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: nyilvánvalóan troll vagy, de ha nem az lennél, akkor egy téged minősít, hogy egy ilyen xarládával vagy együtt.
2017. máj. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, írtam neki egy sms-t a végén, és elvileg "véletlenül" tiltott le, mert új telefonja van és "nem tudja kezelni még". Ami szerintem kamu, mert én is tiltottam már le embereket, és ez nem csak úgy megy hogy "véletlenül". De feloldotta a tiltást. Nem tudok róla, hogy lenne bárkije, bár ez nem jelenti azt hogy nincs is.
2017. máj. 24. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!