Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van, rengeteg nő évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, rengeteg nő évek múlásával, expasijait siratja?

Figyelt kérdés

Azt megfigyeltem környezetemben. Nő nagy gyűlölettel és veszekedésekkel szakít párjával, mert aljas mocsok disznó pasi pl:alkesz, agresszív, trehány, lusta..stb Sokáig sír nincsen rendes normális férfi. Végül össze jön egy rendes normális férfival aztán, x hónap után az expasijait siratja. Bezzeg a Sanyi vicces volt, bezzeg a András mindig vett 1 szál virágot nekem..stb. De!! Ahogy egyik ex szól nekik egyből rohannak vissza exhez és újból összejön vele és normális férfival szakítanak. Persze x időn múlva újból szakít expasijával. Újból össze jön egy normális férfival és megint újból expasijait siratja. Mondok egy példát: Van környéken egy nő aki első pasija lusta dolgozni és trehány volt. Végül nagy veszekedéssel szakított vele. Össze jött normális férfival, fél év múlva trehány expasiját siratta. Végül elhagyta normális férfit és összejött újból trehány pasijával. Végül nagy veszekedéssel szakított vele. Utána össze jött egy agresszív idegbeteg férfival, itt is expasiját síratta. X év után nagy gyűlölettel szakított vele. Évekig sírt nincs normális férfi. Tavaly összejött nagyon rendes férfival, most folyamatosan trehány meg agresszív expasiját siratja.

Legszívesebben újból össze jönne, trehány vagy agresszív expasijával.

Nem értem az ilyen nőket, minek nekik új kapcsolat. Úgyis egyik ex szól, egyből rohannak vissza exhez.


29/F



2017. máj. 24. 11:41
 1/7 anonim válasza:
100%
mert a következő még rosszabb az elözőnél
2017. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Most egyetlen egy nőről van szó?

Egyébként vele az a baj, hogy valamiért mégis az exet szereti, na meg nincs semmi tartása. Az is lehet, hogy a rendes pasikba nem is szeretett bele, csak megalkudott, ő maga is remélte, hogy megszereti őket. (Jó, nyilván ha ez így van, akkor inkorrekt a részéről.)

Ettől függetlenül általánosítani nem kell.


21/L

2017. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lazy Lover ***** válasza:
3%
azt nem tudom de én is tapasztaltam ezt
2017. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Én aztán egyiket se siratom.Nincs rá okom, hogy ezt tegyem.Nem véletlenül exek.
2017. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez kapcsolatban lehet a társfüggőséggel és az alacsony önbizalommal.

Én egy pasit sem sirattam, meg kulturáltan szakítottam velük, addigra már volt ki volt hűlve a kapcsolat mindig.


Mondjuk én meg azt figyeltem meg, hogy az ilyen férfiak, mint a kérdezők, tapasztalnak pár nőtől negatív dolgot rögtön általánosítanak, tehát pl. 2-3 nő =rengeteg, mind olyan, lol.

2017. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Mert az agresszív, trehány pasi igazi "FÉÉÉRRRFIII" volt, egy "alfahím" a rendes meg csak egy "uncseee papucs" :) (vicces, pedig egyben szomorú is)
2017. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak olyat szoktam látni, hogy a lányt bántja a pasija meg rosszul bánik vele, aztán szakítanak, a lány keresi a normális férfit de "nem találja" (közben a környezete tele van ilyennel). Egy idő után megunja az egyedüllétet és visszamegy inkább a bántalmazó exhez, vagy csak összejár vele és meggyűlöli örökre a férfiakat. Szerintem elég hasonló ez a helyzet a kérdésben leírthoz.
2017. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!