Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap szakított velem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakított velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve voltunk egyutt a baratommal(1 hónap ismertség utan mar osszekoltoztunk)Bar voltak kisebb nézeteltéréseink de nagyon boldogok voltunk,igazan szerettük egymast amit minden nap többször is elmondtunk a masiknak.Ezalatt az egy év alatt nem is volt nagyon olyan nap amikor ne találkoztunk volna.Tegnap csúnyán osszevesztunk(feltekenykedes miatt) es azt mondta hogy egyenesen utal.Azt hittem rosszul hallok,nem akartam hinni a fulemnek.Ő aki ket napja meg szerelmet vallott es házasságról beszélt mára megutált? Ez hogyan lehetseges? Mégis mi tevő legyek?!?
2017. máj. 24. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:

És emiatt szakítottatok. Gratulálok az érett gondolkodásotokhoz!

Szóval, ha egyszer nagyon vitázik az ember a párjával, akkor utána már egyenesen szakítani kell másnap?!


Hova süllyed még ettől lejjebb az emberiség?


Figyelj, nem utál, csak dühből mondott valamit meggondolatlanul. Most ki szakított? Te vagy ő?

2017. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő szakított mert en féltekenykedtem,de annyira bánom.Azt mondta megutált!!!!
2017. máj. 24. 15:28
 3/9 anonim ***** válasza:

És te miért féltékenykedtél? Adott rá bármi okot is?


Egyébként a féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban!

A féltékenység rólad szól és nem a másikról!

2017. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyre fontosabb lett neki egy lanyokbol álló társaság mint en.
2017. máj. 24. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:

"Egyre fontosabb lett neki..."


Akkor még se olyan hűűű de jó a kapcsolatotok. Nem a baráti társaságot kéne hibáztatni, ez csak a jéghegy csúcsa, hanem magatokat, hogy hagytátok a kapcsolatot megromolni.

2017. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Féltékenység miatt én is kiábrándulnék, akármekkora is a szerelem, nálam is szakítóok. A barátod vagy ilyen típus (akkor pedig hiába reménykedsz, nem fog veled újra összejönni) vagy tényleg vaj van a füle mögött (ami esetben viszont nem is kár érte).
2017. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha szakított akkor nyilván ennyit értél neki, ennyit ért neki a kapcsolat. Amúgy sima egészséges féltékenységnek nem szabadna, hogy szakítás legyen a vége.


Ha már betegessé vált a dolog nálad, folyamatosan hisztiztél stb, akkor megértem. Én is otthagytam az exvőlegényem, részben emiatt működött egyre rosszabbul a kapcsolatunk, a féltékenységi rohamai ok nélküliek és egyre durvábbak voltak. Mondjuk ő nem csak ellenkező neműekre volt féltékeny, hanem a barátnőimre is. Eleinte csak mert velük is mertem időt tölteni, később már azzal vádolt hogy biztos nem is velük vagyok hanem pasizni járok.. szánalmas.

2017. máj. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha egy fedél alatt éltek és még nem költözött el, akkor van remény, mindketten lehiggadtok és próbáljátok megbeszélni.

Ne légy féltékeny, azt kérheted Tőle, hogy próbáljon több időt és figyelmet fordítani Rád, és arra az időszakra amikor mással van keress valami elfoglaltságot, sport, barátok, bármi ami eltereli a figyelmed, ne légy egyedül!!!

2017. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe !Az exem rafkosabb volt én is fêltékenykedtem mivel volt egy csaj aki irànt erősen érdeklődött és kiderült hogy a csaj nem akar tőle semmit sem elmondta nekem de előtte egy nappal az exem elmondta hogy hívta a csaj buliba de nemet mondott de utolag kiderült az exem igy akart eltàvolodni tőlem hogy egy csajt bevon hogy hàtha én lelépek és még ő nem közeledett felém meg sokszor furi volt szóval mikor ezt a csajt megismerte akkor kezdett furàn és tàvolsàgtartóan viselkedni!Lehet hogy a te volt pàrod csak simàn őszinte és megmondta hogy megutàlt!
2017. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!