Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek volt olyan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt olyan, hogy nem értettétek utólag miért foglalkoztatok olyan emberrel mint "ő"?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy külsőleg nem volt az ideáll vagy egy bunkó volt. Mikre jöttetek rá így utólal, ami most zavarna?
2017. máj. 24. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, de nem a külső miatt, hanem a jelleme volt gáz, és egy ideig nem tűnt föl...
2017. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Hogy egy elmebeteg pszichopata aki ráadásul még kis kur-v@ is
2017. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
csúnya volt, féltékeny, és jellemtelen :) hála istennek azóta kaptam egy sokkal jobbat! de a lopott idő idegesít néha...
2017. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg van ez az állapot....egy hazug,kétszinü,pénzéhes rib@ nc..és sajnos ezt most vettem csak észre.

Na de jobb mint ha még ennél is később jöttem volna rá :/

2017. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
1 kivételével csak ilyen volt :D
2017. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokat gondolkodtam anno a régi kapcsolataimon, rég rájöttem, miért egy bizonyos "típust" sikerült kifognom. Szóval érteni értem hogy akkor, abban a lelkiállapotban és élethelyzetben miért követtem el ezeket a hibákat, de mai fejjel ez a veszély már nem fenyeget, szerencsére sikerült tanulnom belőlük :)
2017. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen de nem őt hibáztatom kizárólag, ő olyan volt amilyen, én is hibáztam sokat, idealizáltam, tanultam a kapcsolatunkból magamról és az emberi természet árnyoldalairól. Eltettem tapasztalatnak.:)
2017. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Az akkori személyiségemnek és körülményeimnek nyilván ő/ők feleltek meg, kár már ezen tépelődni.
2017. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy személlyel kapcsolatban érzem ezt.Hozzá az való,akivel most van.Mondhatnék rá negatív jelzőket,de ebbe már nem ölök energiát.Pont azt a buta kis plázarib...ncot kapta,aki az ő szintje.
2017. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte csak az volt és elgondolkodok, hogy tényleg a mai pasik gázosak vagy velem van a gond. Társkeresőkön csak idétlen pasikba futottam eddig. Alkoholistától kezdve igényteleneken át, most éppen egy beszédhibással, aki dadog kavarok már 2 hónapja...
2017. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!