Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A baratom szakított velem 2 hete. 2 évig voltunk egyutt ugyhogy szörnyen nehezen viselem azt az időszakot,nagyon hianyzik mert meg szeretem.

Most láttam hogy ismerős lett 4 olyan lannyal is akikre féltékeny voltam.

Miert csinálja ezt?

Miert forgatja meg meg bennem a kést?


2017. máj. 24. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neki könnyebb volt a dolgon túltennie magát, mint neked. Valószínűleg már szenvedett a kapcsolatotok utolsó felében, csak te esetleg ezt nem láthattad, mert kifelé mosolygott és azt színlelte, minden oké. Nem hiszem, hogy "a kést forgatná benned", hanem lezárt egy életszakaszt, és tiszta lappal egy újat kezdett és abban te már nem szerepelsz. A nőkre amúgy jellemző, hogy az exüket a szakítás után még hosszú időn át nyomon követik, hogy mi van vele - nem véletlen az sem, hogy sokan össze is jönnek velük újra, ha a helyzet úgy hozza. Ha a volt párod masszív csajozásba kezd is mostantól, sajnos be kell látnod, hogy az már nem rád tartozik.
2017. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, gondolom nem azért csinálja, hogy direkt odaszúrjon neked, hanem mert egyszerűen éli tovább az életét és végre tud nyíltan olyan emberekkel is kapcsolatot ápolni, akikkel miattad nem tudott. Szakítottatok, nem tartozik semmilyen felelősséggel irányodban. Ha ezt képtelen vagy elviselni, akkor ne nézegesd, tiltsd le vagy vedd ki a követését, csak feleslegesen kínzod magad és hátráltatod a saját túllépésed.
2017. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudta jol hogy rosszul fog esni akkor miert nem volt tekintettel erre?

Ertem hogy mar nem tartozunk egymásnak de 2 év utan azert ez rosszul esett,várhatott volna legalabb....

2017. máj. 24. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért mert Te a múltja Vagy és ő a jelent akarja megélni.

Azok a partnerek akik egy kapcsolatból kiszabadulnak pont így szoktak viselkedni, bepótolják azt amit tudatosan visszafogtak, pedig lett volna rá igény, aztán idővel lehiggadnak.

Addig fogsz az exeddel foglalkozni amíg nem találsz valaki olyat aki megüti az exed színvonalát és olyan gyorsan el fogod felejteni, hogy még Te is meglepődsz ha szóba hozzák. Ha nem találsz megfelelő partnert, akkor viszont nehéz napokat fogsz átélni amíg el tudod ereszteni, ilyenkor nem jó egyedül lenni az emlékekkel,mert depis leszel.

2017. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!