Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés
A volt párommal nagyon csúnyán lett vége a kapcsolatunknak. Úgy is mondhatnám egy vita hevében szakítottunk. Így hirtelen felindulásnak tűnik de régóta benne volt a pakliban hogy szakítunk nem volt már jó a kapcsolatunk sok feszültség volt. Szóval nem bánom hogy vége lett. Azt viszont igen hogy haraggal gyűlölettel lett vége. Ennek már több hónapja. Azóta nem beszéltünk nem találkoztunk. És ő annyira megbántva érzi magát hogy ő tuti nem fog keresni. És én is úgy érzem én voltam aki nagyon megbántotta. Szeretnék tőle őszintén bocsánatot kérni és nem szeretnék haragban élni tovább. Mit tegyek? Kérlek olyat ne írjatok hogy semmit én megoldást tanácsokat várok erre a helyzetre.
2017. máj. 24. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A megoldási tanácsokhoz nem ártana tán pár részletet közzétenni mégis miképpen zajlottak a dolgok mert így max annyit lehet erre mondani : mondd neki ,h bocsánat.
2017. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miután letiltott mindenhonnan. És még hívni se tudom mert onnan is letiltott így elég nehéz.
2017. máj. 24. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha több hónapja miért most kezd zavarni? Nem tudod hol lakik? Ha te is úgy érzed te voltál a hunyó és nagyon megbántottad (márpedig ahogy a példa mutatja igencsak belegázolhattál) akkor valóban neked kell lépned,kérdés van -e értelme és miért lett neked ilyen fontos hirtelen?
2017. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hirtelen lett fontos. Eddig is fontos volt hogy őszintén bocsánatot kérjek tőle. Azért vártam hogy picit lenyugodjanak a kedélyek.
2017. máj. 25. 00:21
 5/7 Fish1 ***** válasza:
Vagy keresd fel személyesen, vagy írj egy levelet neki postán. Lehet, hogy továbbra is neheztelni fog, de ettől függetlenül te megtetted, amit meg lehetett.
2017. máj. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fontos neked az ügy akkor inkább személyesen!
2017. máj. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem egy városban lakunk. Kb 300 km-re egymástól. De idővel megkeresem majd. Csak még úgy érzem friss lenne. 1-2 év kell de az id lehet még több hogy legalább ne utáljon és semleges legyek neki.
2017. máj. 25. 23:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!