Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Önzőség ha igy érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség ha igy érzek?

Figyelt kérdés
Fel elve lett vege a kapcsolatomnak.Egyszeruen nem tudok tovabblepni,nem tudom feldolgozni azt hogy azt mondta mindennel jobban szeret es elhagyott.Annyira boldog kapcsolat volt.Önzőség ha probalom azt hinni hogy nem elhagyott hanem meghalt?
2017. máj. 24. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem önzőség, csak nevetséges
2017. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fél év után illene túllépni és ismerkedni.
2017. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
ezek szerint az ő részéről mégse volt olyan boldog..
2017. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hehe:D az igerete halott ebben igazad van
2017. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Utáld meg! Nekem sokat segített. Megpróbáltam visszaszerezni, miután másik pasi miatt elhagyott, elhitette velem hogy visszajön, mert nem volt boldog a másikkal. Az egészből csak annyi lett, hogy megdugatta magát, aztán visszament ahhoz a faxhoz, engem meg tiltott mindenhonnan! Úgy megutáltam, mint a szart! Ez volt decemberben. A csávóval meg azóta is együtt van, napokban néztem instagramon, hogy mekkora a "szerelem", undorító...

Na nem baj, úgy néz ki, nekem is lesz talán valaki, csak várni kell rá egy pár hónapot

2017. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira boldog kapcsolat volt. Erről ő biztos nem így vélekedne.
2017. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitiv valaszokat!
2017. máj. 24. 22:15
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Esha meglatod akor feltamatt? Vagyazt hiszed majdhogy egy zombi let? Nem halt meg nemis ertem mit irol itt ezojan zavaros... Nemonzo vagy csak katant, gondol kodasodismijen.
2017. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem önzőnek mondanám, inkább szánalmasnak. Legyen már büszkeséged! Ne picsogj olyanért aki nem érdemli meg.


Figyelj, ha elhagyott, akkor nem volt boldog a kapcsolatotokban, nem szeretett és kész. Lépj túl rajta. Tényleg azt akarnád, hogy pl sajnálatból, szánalomból legyen veled? Nyilván nem. Annyira nem lehetsz igénytelen. Felnőtt ember vagy, tanuld meg kezelni a problémáidat. Annyi ember van még a világon, hidd el, fogsz találni milliószor jobbat nála. Olyat aki valóban szeret és nem hazudja azt.

2017. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem önzőség, hanem gyakorlatilag ez a legjobb módja, vagyis a GYÁSZ!


Célszerű teljesen ellehetetleníteni vele minden kapcsolati lehetőséget, facen is tiltsd, hogy ne lásd őt, ne jusson eszedbe.


Figyelemelterelés is hasznos, akár egy új szerelem.


És a legfőbb fegyver az IDŐ! Az ember agya megszépít, felejt a régi emlékekkel kapcsolatban.

2017. máj. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!