Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van meg esély ra higy meggondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg esély ra higy meggondolja magat?

Figyelt kérdés

Anno amikor szakitottam a volt barátommal 3!! Hónapig egyaltalan nem hiányzott.3 hónap utan viszont mint akit elvagtak,belehaltam a hianyaba,mindenről o jutott eszembe,nagyon szebedtem.

Azota lett egy új kapcsolatom aki 1 honapja szakított velem.Azota nem keres,azt mondta jobb igy neki.Van esély arra higy idővel o is ugy fogja majd gondolni mint en anno es elkezdek neki hiányozni?


2017. máj. 25. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem jelezte, akkor már ezután nem fogja. Felejtős.
2017. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reménykedni lehet, de azzal csak azt éred el, hogy olyat vársz vissza aki lehet sose jönne vissza. Közben meg az idő telik és te lelkileg le leszel kötve, amíg be nem látod, hogy ha valami véget ér azt le kell zárni, meggyászolni és aztán elengedni. A te érdekedben. Visszajöhet még, de erre alapozni időpazarlás és csak magadat emészted vele.
2017. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha reménykedsz, csak magadat álltatod. Felesleges édes reményekbe ringatnod magad, mert ha nem jön be, nagyot fogsz koppanni. Éld az életed, és hidd el, lesz majd olyan aki nem hagy el soha!
2017. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

társfüggőség.

nézz utána!

2017. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A ket kapcsolat között 3 év telt el igy hogy lehetett volna bőven kapcsolatom.Nem gondolnám hogy társ függő lennek....
2017. máj. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!