Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszamenjek erte vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenjek erte vagy ne?

Figyelt kérdés
A párommal 4 honapja szakítottunk,o dobott.Amikor elköltöztem tole veletlenul! egy fiókban kaptam azt a nyaklancot amit tole kaptam.Bar mar ugysem hordanam de sokat jelentett nekem az a nyaklanc es azt sem szeretnem hogy azt gondolja direkt hagytam ott hisz mint irtam Tole kaptam.Szerintetek ki tevő legyek? Azota nem beszéltünk!
2017. máj. 25. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért fájdítanád az extől kapott nyaklánccal a szívedet?
2017. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert sokat jelentett nekem az a nyaklánc!
2017. máj. 25. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hívd fel, mond el, hogy ott felejtetted, de neked fontos, beugorhatnál érte?


Komolyan, ma minden második kérdés olyan, amihez csak ki kéne nyitnia az embernek a száját, nem értem, miért nem megy ez egyedül ?!

2017. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hagyd.

Tegnap hallottam, betelefonált vki a rádióba h a rádiósokat megkérje hívják fel au exét hogy engedje meg hogy vissza menjen a cuccaiért. Az ex vidult egyet...mondta hogy egy pólóról volt szó.

Komolyan???

Miért?

Hogy rá emlékeztessen?

Hagyd ott és kész.

Ha meg esetleg majd akar keresni, legalább lesz ürügy. De nehogy visszafogadd!!!!

2017. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fire walk with me...
2017. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Helyesírási szótáradat nem hagytad nála? Azért visszamennék a helyedben.
2017. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

menj vissza, persze.

csak ne feküdjetek össze. az fájna

2017. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoznék vele.Nekem is van nem egy tárgy amit ott hagytam,de nem mentem vissza.Főleg nem akkor ha azt az exemtől kaptam.


Azt meg kit érdekel,hogy mit gondol? Szétmentetek nem? Gondoljon amit akar.

2017. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Percekig gondolkodtam, hogy tudott a kérdező véletlenül elköltözni otthonról...


Ha nem hordanád a nyakláncot, tök felesleges érte visszamenni. Exed, nem beszéltek, akkor meg nem tökmindegy, hogy ő mit gondol?

2017. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!