Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Párommal 1 évig voltunk egyutt.A vege fele belátom sokat veszeledtunk de ugy gondolom ez nem lett volna eleg ok a szakításra,azonban o megis lepett.Szornyen éreztem magam,amikor osszepakoltam csak telefonalt a baratjaval hogy mikor mennek moziba....Ra par napra meg irtam neki egy eleg hosszu(2oldalas)"bucsu" e-mailt,nem hibaztattam,nem okoltam,csak leirtam hogy ha ennyi adatott nekünk akkor is hálás vagyok neki es boldogan emlekszem vissza az egyutt töltött idore.Valamint odairtam meg neki h remelem boldog lesz(őszintén gondoltam es gondolom)

Azonban o erre az üzenetre semmit nem valaszolt.Nem azt vartam volna h írjon vissza o is ugyanugy 2-3 oldalt de annyit talan megerdemeltem volna ennyi közösen eltöltött ido utan h "sajnalom"

Jogosan érzem ezt szerintetek?


2017. máj. 25. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen túráztatod magad.
2017. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. El kell engedned őt, és azért nem ír vissza, hogy ne bonyolódjatok beszélgetésbe, ne kínlódj tovább, ne reménykedj tovább. Ez teljesen jogos, ha valaminek tényleg vége van.

Te se írj neki többet, sőt, pl. facebookon be lehet állítani, hogy ne lásd, ha online van. Meg hogy ne hozza őt fel a timeline. Ezeket is meg kéne tenned, ha nagyon fáj látni és nem ráírni.

2017. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem reménykedtem semmiben de ugy gondoltam egy "sajnalom", semmi több,azert kijárt volna..
2017. máj. 25. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszéltétek a dolgokat akkor szerintem sem kell túlmagyarázni. De megértem ha rosszul esik, hogy nem reagál.
2017. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem beszeltuk meg,irtam hogy vegig nevetgelt a baratjaval telefonon amíg en pakoltam zokogva
2017. máj. 25. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!