Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti elkoszontok az Ex családját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elkoszontok az Ex családjától szakításkor?

Figyelt kérdés

Lassan 1 honapja lett vege a kapcsolatomnak.Mindketten nagyon jol kijöttunk a másik csaladjaval.Mindig elmondta hogy ugy erzi hogy ugy érzi kapott az istentol egy masodik családot.

Amikor vege lett en irtam a szuleinek,testvereinek,elbucsuztam tőlük?

Viszont az en szüleim haragudnak ra azert amiert legalabb annyit nem irt hogy"Csá!"

Igazuk van szerintetek?


2017. máj. 25. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Az én exem sem írt semmit a szüleimnek de én személyesen elköszöntem a szüleitől mert tudtam, h akkor vagyok ott utoljára és megköszöntem mindent. Szerintem ez nem függ össze, mert ez természet kérdése.
2017. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elbucsuzni az exem szuleitol??? Jezus, meg csak ezt kellett volna😂...anyuka betegesen mindig a pici fiat vedte, apuka meg nem volt eppen 100-as. A mostani parom szuleit ezerszer jobban kedvelem, erzem is, hogy befogadtak, de toluk sem bucsuznek el. A fiuk mindig a gyerekuk marad, alljanak mellette.


Egyebkent soha nem hallottam meg ilyenrol, szerintem ez teljesen felesleges procedura, nem veluk voltal parkapcsolatban. Meg ha mennyasszony lettel volna, vagy feleseg...de ez fura.

2017. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik exem anyukájával nagyon jóban voltunk. Vele egyszer összejöttünk a szakítás után egy kávéra beszélgetni. Elmondta, hogy milyen hülye a fia, mert nem fog egy ilyen nőt találni még mint én :D jót beszélgettünk aztán elváltunk egymástól. A gyerekem apjának anyját felhívtam a váláskor, hogy csak hogy tudja, bármikor láthatja az unokáját. Sosem élt ezzel a lehetőséggel hál'istennek :)
2017. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen szánalmas dolog lenne elköszönni tőlük. Soha nem tettem ilyet amúgy. Az embernek legyen tartása, attól függetlenül hogy nő, vagy férfi. Az ex azért ex mert nem tartjuk vele a kapcsolatot se még ismerősi szinten se és nem adunk neki második esélyt. Ezek alapszabályok. Még egyszer mondom legyen tartása az embernek.
2017. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem attól függ, hogy van-e tartása az embernek.

Én nagyon jóban voltam az exemnek a családjával, sok időt is töltöttem velük, főleg a húgával kedveltük meg egymást. Természetesen amikor elmentem az ott maradt cuccaimért, tőlük is elbúcsúztam, és ezzel szerintem semmi gond nincs.


21/L

2017. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pislogok, mint pocok a lisztben. Ilyen létezik? Elbúcsúzni az ex családjától? :DDD
2017. máj. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!