Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ezek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ezek normális érzések/tettek?

Figyelt kérdés

Hétfőn szakítottam. A kapcsolatunk elég rázós volt minden szempontból, nem is tartott 3 hónapnál tovább.

Az egész lényege, hogy szerettük egymást, de mintha kimaradt volna egy fázis, a szerelem. Ezért (és sokminden másért is persze) szakítottam. Fájt, és sírtam, két napig egy falatot sem ettem (és ez már a második, végleges szakításunk volt).

Viszont most kaptam munkát, ahol csak fiúk vannak mellettem, 3 srác, ki komolyabban, ki csak egy kis szórakozásból de elvagyunk, randira is hívtak.

Mindeközben én egyre jobban gondolkodom, hogy elmenjek-e, sokat gondolok más fiúkra.

Ma is voltam randin, holnap is megyek egy másik sráccal, és a munkahelyi is ezektől különböző. Szívesen mozdulok ki és megyek el velük, de kicsit mintha lelkiismeret furdalásom lenne ezzel kapcsolatban.


Napok teltek csak el, én meg rögtön ugrom a "friss húsra".

Nem ismerek magamra, nem is értem miért vágyok más fiúra, holott máskor meg úgy éreztem véletlenül se akarom egy férfi érintését se. Főleg, hogy a kapcsolataimban, sem úgy általában nem játszott nagy szerepet a szex sem.


Miért vannak ezek az ellentétes gondolatok bennem? ez csak ideiglenes, a szakítás váltja ki?


nem tudom, jó témakör-e, 20/L



2017. máj. 25. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem volt annyira jelentős a kapcsolat,egyébként normálisak az érzéseid.A szakítás is kiválthatja,de az is lehet,hogy ez új fázis az életedben.
2017. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb ma egy randi, mint holnap egy Szandi!
2017. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ma is voltam randin, holnap is megyek egy másik sráccal, és a munkahelyi is ezektől különböző. "

Te jó ég! Minden nap mással randizol. Hány vasat tartasz te a tűzben? Tükörbe tudsz nézni?

Hát hol kellene ilyen lány....

2017. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi van ebben, kedves utolsó?

Nem érezte magát jól a kapcsolatban, kilépett. Nyilván neki is jár a boldogság, amit most a lehető legrövidebb úton szeretne meglelni. Nekem is volt egy olyan kapcsolatom, amiben kényelmetlenül éreztem magam, mert nem volt témánk, illetve a lány sem volt álmaim nője. 1 hónap után szakítottam, de a vége felé, mikor még együtt voltunk, 3 lánnyal randiztam. Nincs ebben semmi, főleg hogy csók sem volt velük.

2017. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Pontosan így viselkedsz,hát persze,hogy nem találsz benne semmi kivetni valót..
2017. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!