Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki miért szakított a párjával,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miért szakított a párjával, vagy kivel miért szakítottak? Hosszab szakítással kapcsolatos történet esetleg?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteg sokáig tartó kapcsolat ment tönkre a környezetemben. Azt vettem észre, hogy a stressz okozta nyomás volt a legjellemzőbb ok, de pár esetében az ok nevetséges volt.

Személyes tapasztalatok érdekelnek elsősorban, érdekel, ki hogy él/élt meg egy szakítást, illetve mi volt az oka.

Szimplán felkeltette ez a dolog az érdeklődésem, érdekes hallgatni/olvasni mások tapasztalatait. :)



2017. jún. 13. 16:51
 1/9 A kérdező kommentje:
*hosszabb
2017. jún. 13. 16:52
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első fiúmmal, mert nagyon megváltozott. Egy kedves, hazaszerető fiú volt, szerette az életet. Tanult, jófej volt.

Aztán 20 éves korától elkezdett füvezni, kva bunkó lett, még egy egyszerű otthoni fűnyíráson is annyit tudott hisztizni mint egy kislány. A családtagjaival úgy beszélt mint egy kutyával.

Tipikus "amstaff kutyám van meg szakadt BMW-m" srác lett.

Mindig is nagyon rossz volt az ágyban...inkább mondanám úgy hogy borzasztó. Sokat veszekedtünk a végén már szinte csak azt.



Kb röviden ennyi. De örülök hogy léptem. A második fiúmmal már 5 éve járunk, és minden tökéletes( jövőre házasodunk ) :)


22L

2017. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megcsalt.
2017. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Gratulálok:) Helyes döntés volt akkor. :)

#2 Remélem, minék hamarabb dobtad, mint a macskát ....-ni.

2017. jún. 13. 17:06
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Mint utólag kiderült, engem is csalt. :D

15-18 éves korom között jártam vele.

Nem volt nagy fájdalom a szakítás, már rá 2 hónapra a leendő férjemmel jártam :D

2017. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Nem volt elég szex. (sokból lett kevés, nem volt hajlandó megbeszélni)

2. Mindenen megsértődött halálosan, mindig máson, napokig kellett engesztelni, még akkor is, ha nem voltam saras.

3. Nem egyeztek a hosszútávú céljaink, így megegyeztünk, hogy külön vállunk. Barátok maradtunk.

30/f

2017. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. 15 evesen az elso nagy szerelem. Agressziv, feltekeny volt es ez idovel egyre inkabb felszinre tort.


2. Inkabb szexen alapulo kapcsolat, megcsalt.


3. Szerettem, de nem vonzodtam annyira hozza, ami nem is volt problema egeszen adddig, amig mar nem volt olyan kedves, turelmes, figyelmes velem. Vegulis mondhatjuk kicsit megunta a kapcsolatot, ugyh szakitottunk.

2017. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy exem van eddig.

Az okok:

- anyuci és barátok véleménye volt a legfontosabb

- kommunikáció nulla, ellenben fej homokba dugása ment mindig

- szexuális problémák, amiket nem velem, hanem a haverokkal beszélt ki

- ideges természet (hajlamosvolt random csapdosni, meg ütni magát, ha valami nem jött össze)

- önbizalomhiány, amit rám vetített ki (ő volt az alacsony, de én érezzem magam szarul, amiért "túl nagyra nőttem", és ne hordjak télen bakancsot, többek között).

stb.,

2017. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: egy 32 éves "férfiról" beszélünk, amúgy.
2017. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!