Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Besároztak azzal a hamis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besároztak azzal a hamis váddal, hogy míg a volt barátnőmmel jártunk lefeküdtem az egyik rokonával. Bosszant, hogy egy ilyen hazugság miatt vesztettem el a szerelmem. Valaki volt már hasonló helyzetben, valami megoldás, javaslat?

Figyelt kérdés
Állítólag van valami facebookos beszélgetés, de nekem senki se mutatott semmit meg(hiába kértem exemtől is), sőt azt se tudom pontosan ki csinálta ez a kamu beszélgetést, de van egy sejtésem, hogy ex barátnőmnek az új pasija áll mögötte meg a húga. Azért bánt és dühít a dolog, mert ez hazugság, míg vele voltam nem feküdtem le más lányokkal, még találkozni is csak a kapcsolatunk elején és egy csók volt a bűnöm arról tudott is és utána tényleg nem is történt semmi részemről, még találka se más lányokkal, míg vele voltam, nem, hogy szex. Ha igaz lenne ez a lefeküdtem a rokonával dolog bevallanám, de egy hazugságot nem fogok elismerni! Ráadásul ezt a rokont, unokatesót se tudom, hogy kicsoda, pedig vele is meg akarnám beszélni, hogy tisztázzam magam és kiderüljön végre az igazság. Ha újrakezdhetném mindent másképp csinálnék. Hiába volt, hogy lányoknak bejöttem mégsem tudtam megcsalni az első és egyetlen félrebotlásom után a volt barátnőmet, de sajnos ő már nem hisz nekem úgy látszik, az új pasija teljesen beetette, ellenem fordította csak, hogy megszerezhesse magának. Már nem is az fáj a legjobban, hogy vége köztünk mindennek, hanem, hogy ilyen hazugsággal záródott a kapcsolatunk, lett vége minden közös tervünknek. Egyszerűen őszintén szerettem volna lezárni legalább a kapcsolatunkat, ha már nem akar visszajönni hozzám, de így, hogy hazugsággal, ennek tudatában váltunk el, valahogy nagyon bosszant engem a helyzet.

2017. jún. 14. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kemény helyzet. Harcolj.
2017. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyen ellened lehetett fordítani, nem érdemelt meg.
2017. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is valahogy úgy gondolom, mint a kettes. Miért hitték el az emberek a hazugságot? Miért nem bízik ennyire benned a (volt)párod? Ha régen is elmondtad a félrelépést, akkor most miért ne mondtad volna el?

Én nem is tudom elképzelni, hogy hogy tehet tönkre egy kapcsolatot egy állítólagos fosbookos beszélgetés. Én ebben látom a problémát. Miért alakult ki az a helyzet, hogy egy állítólagos beszélgetésnek jobban hisz, mint neked?

2017. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobb is, ha vége, ha nem hitt neked, hidd el!
2017. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor elég szép lehetett a tálalás ha így bevette.Követeld hogy megnézhesd a beszélgetést! Vajon miért nem akarják megmutatni?? Az uncsitesóval összejár azok után hogy elvileg leqratta magát a barátjával??Neki hogy bocsájtott meg? Még egy rakat kérdésem lenne felé! BIZONYITÉKOT!!
2017. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!