Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki volt már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Ti hogyan kezeltétek azt, hogy még mindig az exetek szeretitek, de közben már új párotok van?

Figyelt kérdés
Nem tudom szeretni az új párom, folyton az exemre gondolok. Hiányzik és még mindig szeretem.

2017. jún. 18. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor minek van új párod? Nem fair ez vele szemben, amíg nem tudsz túljutni az exeden, addig ne húzd más idejét... Szakíts.
2017. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem jöttem addig össze senkivel amíg túl nem vagyok az exemen.

Ha nem szereted a jelenlegi párod, szakíts vele, ne rabold az idejét. Először legyél túl az exeden, utána kezdjél új kapcsolatba. Neked hogy esne fordítva?

2017. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt már így. Igazából csak esténként hiányzott a régi, mert amúgy örültem, hogy megszabadultam tőle, csak este valahogy mindig kijött rajtam... Meg amikor az új barátommal csináltam valamit, amit a régivel is, akkor majdnem elsírtam magam ott helyben... 1 hónap volt ilyen, de elmúlt. :) De többet nem jövök össze ilyen rövid idő után senkivel.
2017. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!