Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Történt már olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan veletek, hogy egy hosszú kapcsolat után, ha veletek szakítottak, évekbe telt a szakítás kiheverése?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megőrülök ettől a fájdalomtól és sosem leszek túl rajta, sosem akarok többé kapcsolatot és ekkora sebet újra. (N)

2017. jún. 23. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor történt a szakítás?

Egyébként igen lehet, hogy évekig tart a feldolgozás, de nyilván hónapok múlva már nem olyan, mint az első hetek. Azok nagyon kemények, épp most élem át...

2017. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, történt. sok éves kapcsolat után több mint 1.5 évig csak kóvályogtam
2017. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen hosszú kapcsolatról volt itt szó. Én nem igen szoktam rágódni rajta, mert egyszer "dobtak" ki, de azt meg én rontottam el...nem csaltam meg csak nagyon fölényeskedő voltam és a csaj úgy szakított velem, hogy "nagyon szeretlek, de nem bírom tovább", na akkor összetört bennem valami, mert én is nagyon szerettem, de ő még jobban engem, mint én őt...ez beletelt 1-2 hónapba, azért, amíg nem igen érdekelt semmi , de ez már több, mint 10 éve történt :)
2017. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az élet kemény, ami nem öl meg az majd megerősít!!! Vágesz? Iron lady leszel
2017. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nagy sebeket biztos nem ok nélkül kaptad.

(megcsalás, manipuláció, szemfényvesztés, átverések közül valamelyik biztos megvolt)

Márpedig ilyenkor nyilván nem lehetsz annyira naiv kedves kérdező hogy azt hiszed hogy megúszod bünti nélkül...

2017. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem volt túl hosszú, de történt. Valójában még mindig tart a kiheverés és már több ideje mint amennyi maga a kapcsolat volt.
2017. jún. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!