Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, de nem tudom őt elfelejteni, vagy nem is akarom?

Figyelt kérdés

Több év után, mondta nekem hogy ez már nem fog működni, sokszor javítottuk meg a kapcsolatot, de nincs semmi amiért folytatni tudjuk...:/

Ő már nem akarja....

Mondta hogy el akar engedni és lépjünk túl....


De b*sszus...én nem akarom őt elfelejteni, nem is tudnám, mert annyira fontos volt nekem...

teljesen ki vagyok, éjszaka nem tudok aludni, mert nagyon hiányzik!!!

Annyira szenvedek........:(

Ti ilyenkor mit csináltok, segítsetek, mert nagyon a padlón vagyok...:(

23L



2017. júl. 5. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Velem is nem rég szakitottak, ha esetleg jobban érzed magad, irj privátot és öntsük ki egymásnak a lelkünket :) :(

2017. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezen átesik szinte mindenki...gyász ez is, enneknis kell adni fél évet...azzsl segíthetsz magadon, ha elfoglalod magad, sport, hobby, család , baráti beszélgetések...ha a másik nem akarja, fogadd el...
2017. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

annyira nehéz...egyszerűen nem tudom felfogni hogy vége!!

nagyon hiányzik :(

igaz az tényleg, ha ő már nem akar és elenged akkor engedjem el én is őt...de mindig a szenvedő félnek a nehezebb

2017. júl. 5. 11:49
 4/9 anonim ***** válasza:

És sem szívem, és sem fogom fel és nagyon-nagyon fáj..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

Ma is sírva ébredtem..minden éjjel róla álmodok..folyton bőgök... néha már jobb de ehhez két hónap kellett!

/8-as voltam ott../

2017. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

...és talán nem is ő hiányzik hanem a szitu, az érzés hogy tartozol valakihez-nekünk nőknek ez fontos különösen..

Nekem olyan mintha meghalt volna egy közeli családtagom:((

Még csak el sem búcsúzott..

2017. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nagyon rossz az biztos....

annyira félek, de nem tudom elengedni...

pedig mondta hogy lépjünk túl.....

neki biztos könnyű...

csak én sírok, meg mi, akik csalódtak :(

2017. júl. 5. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:

.....igen, csak a frusztráció ami fájó.. a hiánnyal még így-úgy megbirkóznánk.....bizony nem könnyű...

Felfoghatatlan hogy szeret/ett/ és elenged..egy bizonytalanért... mi most babát vártunk év elején..de elment hála a sok cirkusznak amit produkált és az ocsmány viselkedésének letiltogatott, elfelejtette a találkozónkat, sokat agyaltunk mi is most milyen státuszban vagyunk....szóval köddé vált majd kérdésemre belinkelt egy cikket a ghosztingolásról...ennyi. Én meg most közöltem vele hogy apa lett volna jó eséllyel, vágyott rá... most kicsit zuhanjon meg ő de nem lett könnyebb így is fizikailag is fáj valóban ez!!

Már én is kivagyok nem tudok dolgozni mert éjjel ha felébredek órákat fent vagyok. Javaslom neked is a Valerianát v. enyhe altatókat mert komolyan mondom a pszichiátrián ne akard végezni bár nagy a kísértés tudom hogy sajnáljuk magunkat egész nap mintha ez megoldana bármit is- bár addig is közel érezzük őt magunkhoz.

Borzalmas egy beszűkült tudatállapot ez ám tegnap majdnem elütöttek eskü zöldet láttam és piros volt ráadásul a gyerekemmel voltam..!!! Láttad volna az arcokat nem hitték el hogy nem látok! Annyira fáradt voltam már a sok nemalvástól én is:(

Jó hír hogy több időd magad most magadra /pfff/ nekem tanulnom is kéne de nem tudok koncentrálni semmi se megy..

2017. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azt hitted majd o lesz a ferjed, butacska
2017. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért mit kellett volna hinnie Utolsó?
2017. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!