Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem itthagyott egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem itthagyott egy másik nő miatt. Most velem akar randizni, de csak a szex miatt. Pedig azt mondja jól megvannak. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokat csinál, ami szerintem beteges. Gyöngysort dugott fel magának.Pasiról van szó. Szerintetek?
2017. júl. 22. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem süss neki kolbászos rántottát!
2017. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még jó hogy vacsoráztam, most elvetted volna az étvágyamat.


Gusztustalan KAMU kérdés!

2017. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Tudod ez elég "morbid" így első olvasásra!

Ha neked elég az,hogy PÓTLÉK légy,vagy belefér az erkölcsi normádba egy ilyen szerep akkor hiába ír bárki,bármit...a szíved után mész...mert kőtődsz még az exedhez...és bármilyen kapcsolat van vele belenyugszol!

De...sérűlsz...!

Mert nem pontot hanem vesszőt raktál a kapcsolat lezárása után!

Téged boldoggá tenne...ha igent mondanál?

2017. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit gondolj?Azt, hogy az exed háremet akar tartani.Egy nő nem elég neki hosszabb távra.
2017. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálgatja a határait :)
2017. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgyis belemész, mert még epekedsz utána. Most erről mi mit mondjunk? :D Vannak beteg dolgaim, de ez még nekem sem jönne be.
2017. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát... az ő szíve ügye hogy gyöngysort dugott fel, mázli hogy nem gyöngytyúkot.

Ezen kívül azt gondolnám róla, hogy egy utolsó, gyomorforgató ember aki mellett a jelenlegi pár sem érezheti jól magát. Nem mennék bele, de elmondanám a jelenlegi arának hogy mire is adott nekem lehetőséget.

2017. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt gondold, hogy egy szemétláda.
2017. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!