Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátomnak elment a józan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak elment a józan esze, vagy egyszerűen csak "ilyen ember"?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, bár annál több, az egyik legjobb barátom. (talán csak volt).

Egyszerű a sztorija. Bár évekkel ezelőtt volt, de most vált aktuálissá. Belement egy viszonylag "bűnös" románcba. Azért bűnös, mert az unokatestvérével. Aki egy két évvel idősebb is tőle. És igen, kérdést kikerülvén elárulom: első unokatesók.

Elkövettek egy hibát, egy magányos percükben egymásra találtak, és a még nagyobb hiba, hogy utána nem távol tartották egymástól magukat, áh, az túl értelmes lett volna.. Viszonyba kezdtek titokban, már aki előtt. Keveseknek mondta el. Például nekem, és bizalmasabb barátoknak. A családjaik természetesen sosem tudták.

Valahogy tök jól el volt így a csajjal, nekem úgy tűnt tényleg szerelmes belé, azt hitte társra talál, bizalmasra. És még akkor is volt néha egy kis izébizé köztük, amikor a lánynak már volt pasija. És bizony a lány teherbe esett. De nem hogy elvetette, hanem megszülte, és úgy mintha tök normálisan a pasija gyereke lenne a fia. De nem az. Sajnos...


Nos a lényeg itt van, az, hogy megszakították a legtöbb kapcsolatot egymással, végre gondoltam én. De a barátunk, most évek múltán sem bírja elviselni, hogy az unokatestvére akibe szerelmes volt, kb csak játszott vele. És most kitalálta, hogy meg akarja ismerni a fiukat. És megjelent náluk. És azt mondja addig fog a nyakára járni, amíg nem találkozhat vele, és el nem mondják neki az igazat, meg a pasinak aki azt hiszi, hogy az övé a gyerek. Ki akarja csinálni, ki zsigerelni, ilyen reváns állapotban van. De a gyerek közben valójában nem érdekli. Beszélni is kár vele erről. Meg van győződve, hogy csak a nő húzhatja a rövidebbet.


Na most ezért kérdezem, hogy ilyen ember? Én sosem láttam őt ilyennek és egyébként mást sem. Szétverni egy családot az én gyomromnak sok, különösen ha ebben az egészben az ő hülyesége is benne van. Eleve hülyeség volt akkor, és most a hülyeséget folytatni még nagyobb. Eleve unokatestvérrel elég ritkásan kezd az ember akárhogy nézem...

Ti, hogy látjátok ezt?



2017. aug. 13. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A baratod nyilvan megorult, de illene azert elmondani az unokateso pasijanak hogy a gyerek mashonnan szarmazik, ez a legundoritobb atveres ami letezik.
2017. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Első unokatestvérek házasodhatnak is törvényesen.
2017. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Sokan megkattannak, ha eldobják őket. Ki kevésbé, ki jobban.
2017. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es

Tudom. De a család előtt nem szokták titkolni különösen ha tudják hogy nem lenne népünnepély náluk.

2017. aug. 13. 23:26
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Jézusom! Vérfertőzésből született baba? Ugye ez csak kamu?
2017. aug. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez nem vérfertőzés, az csak édestestvérek és féltestvérek között van, nem?
2017. aug. 14. 08:15
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
A csaj ugyan annyira hibás...ráadásul átveri azt, akivel most van, mert az a szerencsétlen azt hiszi, övé a gyerek. A pasi is hibás, de övé a gyermek. Valahol azért neki joga van ám a gyermekéhez, még ha az unokatesótól is bsn...
2017. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

próbàld megértetni vele hogy semmit nem ér el.

max szétmegy a pár, de ő akkor se kell.

még egy apasági vizsgálatot se tud kikényszeríteni- ahogy én se.

2017. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem amit tenni kell: az "apa" tudja meg, hogy nem ő az apa- tudjátok őszinteség- vagy ilyesmi- előbb utóbb kiderülne.

Többi: Totálisan megértem a srác reakcióját, annak ellenére, hogy durván beteg reakció, még mindig jobb mint a csajé, aki meg évek óta hazudozik mindenkinek orrba-szájba.

2017. szept. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Csak számomra undorító rokonnal együtt lenni bárhogyan is? Nálunk ez egyáltalán nem természetes dolog. Igen , vannak itt a faluban is olyanok akik a rokonnal vannak együtt, DE! Az olyan "nép" is. Nem a kérdésre válaszolok most jelen pillanat, de én nem tudnék az unokatestvéremre nézni úgy! Jézusom milyen világban élünk?!

Mi lett a dologból egyébként ?:)

2017. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!