Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a lány most szakított a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány most szakított a barátjával akkor mennyit várjak a kezdeményezéssel?

Figyelt kérdés

Már másfél éve megtetszett nagyon ez a lány csak sajnos nem voltak jók a körülmények és még holmi jókor jó helyen dolog sem játszott közre, szóval megmaradt a dolog a szemezésnél, apró flörtök stb, de közben Ő összejött az akkori barátjával akivel együtt volt idáig. Mivel másik városban laktam és nem is nagyon találkoztunk és én sem léptem (sajnos) komolyabban így meg is értem. De magamat sem hibáztatom hiszen alig ismertem, nem is tudtam milyen jellem ő csak külsőre jött be baromira, és nekem szépen lassan alakulnak ki az érzelmek és vicces de akkor jött ez elő mikor már késő volt.

És akkor úgy elengedtem a dolgot, tudtam, hogy úgysem lehet ebből semmi hiszen ha szereti a barátját a fejemre is állhatok akkor sem érnék el vele semmit, a másik meg, hogy Ő tényleg egy nagyon normális és ritka különleges lány és nem is akartam volna úgy tőle semmit, hogy közben palija van és nem is lett volna rá vevő szerintem. Igazi randi, normális ismerkedés, kis játékosság nekem ez jön be és ezt is akartam, talán ki is ábrándultam volna ha esetleg levarrható lenne a barátjáról. Szóval hagytam, telt múlt az idő. Ha néha néha összefutottam vele max ránéztem és köszöntem neki vagy még azt sem (nem szerettem mert mindig olyan szép mosollyal köszönt vissza és elszomorodtam), közben azért én is ismerkedtem de semmi komoly nem történt.


És észrevettem, hogy szakított a barátjával pár hete. Levette a közös képeiket is. Múlt héten véletlenül összefutottam vele egy kávézó előtt telefonálgatott nagy idegesen. Elég szomorúnak is tűnt, párszor összenéztünk igazából akkor jutott eszembe ránézni a profiljára és akkor esett le. A kérdés annyi, hogy szerintetek mennyit várjak azzal, hogy komolyabban is közeledjek felé? Mert nem egy kapcsolatfüggő lányról van szó, mikor megismertem vagy egy éve szingli volt. Gondolom kell neki egy kis idő vagy nem is tudom. Tudom már rég rossz, hogy így tervezgetek de nem szeretném elrontani. A másik tervem meg az, hogy legközelebb egyszerűen ráköszönök és ha/vagy olyan alkalom lesz akkor szóba elegyedek vele, hogy rég beszéltünk aztán majd lesz ami lesz. Nem féltétlenül ismerkedős hangnemben hanem úgy normálisan. Az első barátnőmmel fél évig csak beszélgettünk/szórakoztunk együtt pedig bejöttünk egymásnak az elején is, aztán a végére már mindketten egymásra voltunk csavarodva mert megismertük a másikat és úgy megszerettük egymást, hogy nem is volt kérdés a dolog és vagy 4 évig együtt voltunk.

Szóval mennyit várjak ilyenkor és hogyan közeledjek? Mert nekem mindenképp Ő kell.


2017. aug. 15. 16:59
 1/4 anonim válasza:
Semennyit.Ne szenvedj tovább.Kezd végre el teis a célod megvalósítását,és beszélj vele.Legyél neki egy támasz a sok rossz után.Minden lány szereti ha van aki megvigasztalja,és ott van neki a bajban.Ha normális ,akkor ráfog jönni,hogy te mindig ott vagy neki,és kifog alakulni a dolog aminek ki kell.Ha téged nem bánt a dolog ,és akarod akkor teperj érte.Hidd el hogy meglesz amit szeretnél!! Sok sikert!! :) 17L
2017. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem várnék vele......

Ha szimpatikus vagy számára, akkor valószínűleg meg fog hallgatni, max azt mondja, hogy kell neki egy kis idő.

Mondjuk ennél nagyobb szopás el sem tudok képzelni, int egy lelkileg sérült emberrel összejönni, eleinte nem lesz örömöd a kapcsolatban, azt bizton állíthatom.

Ha vársz vele és nem nyilatkozol meg felé, akkor meg simán beelőzhetnek és piszkosul mérges leszel magadra. Próbáld meg, de ne szövögessél terveket feleslegesen.

40F

2017. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Jaj de jó ezt olvasni.


Semmiképp ne várj vele, mert ha netán közben véletlenül a képbe jönne más, (Murphy), akkor nagyon ki lennél bukva.


A kapcsolatról:

most alapvetően, ha jó volt a kapcsolata, akkor az elején biztos nehezebb neki, és ne is ugorjatok bele semmibe túl hamar. Hadd engedje el és zárja le. Viszont az is lehet, hogy már egy ideje elsza.ródott, és nem biztos, hogy annyit fog siránkozni utána, ha nem volt nagy szerelem azért ott..


És amit én tanácsolnék:

Legyél csak képben, beszélgess vele. De elsősorban NE támasz legyél akin kisírhatja bánatát jobb híján..

Hanem kezdj el flörtölni vele. Kérdezz rá nála mi újság, kérdezz a barátjára. (Legalább megtudod, mi volt, meg esetleg hogy hogy viseli, aztán tudsz mérlegelni, milyen ütemben tudsz haladni)

A másik, meg hogy nyugodtan éreztesd vele már az elejétől, hogy nőként tekintesz rá, és nem csak haverkodsz.


Persze először nagyon is jól teszed, hogy barátként közelítesz, de ha nem mutatod sehogy neki, hogy érdekel, akkor ez hamar megreked ezen a szinten.. Szóval flörtölj is vele, bókolj neki nyugodtan, játékosan, ahogy te is írtad. :) (HA a barátja szakított, azt is megmondhatod neki, hogy ha egy ilyen jó csajt elengedett, akkor az az ő baja, bezzeg te...)


Aztán alakul majd úgy is.

26N

2017. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakítás után 6-12 hónap kell ahhoz, hogy téged lásson és ne a volt párját keresse. Megkeresheted most, de abból az lesz, hogy a csaj dob mert nem olyan vagy mint az akibe szerelmes most/akiért odavan most/aki az exe.
2017. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!