Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg ezért szakított, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezért szakított, ez normális?!

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, tegnap mikor le fényképezni akartam a vacsinkat, amit az étterembe ettünk és kirakni instára, akkor rákérdezett, hogy "ugye nem azt csinálod aminek látszik?" és mondtam, neki, hogy nem tudom mit gondol, csak instázni akarom, ennyi. Ő meg felállt és azt mondta, hogy "nem tud ilyen alacsony szellemi nívójú emberrel lenni" meg, hogy "csak a szánalmas barmok csinálnak ilyet" meghogy "vannak elmveim és ez mindennek az alja" és el ment én meg csak néztem :( . Ennyire nagy dolog ez vagy csak ócska kifogás volt?


20L 24F



2017. aug. 21. 15:52
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
13%
Kifogtal egy debilt, ennyi. Ne sajnald :DDD
2017. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem normális, hogyha most ismerkedtek és nála kizáró ok az ilyesmi, inkább az elején dobbantson.
2017. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is elég proli dolog a kaja fotózás, de azért nem szakítanék miatta, max szóvá tenném, hogy ne mellettem csinálja már ezt.
2017. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
23%
ne bánd, ha valami nem tetszik neki, és így adja a tudtodra, jobb is, hogy lelépett. mindent el lehet mondani normálisan. szóval ez...hülye.
2017. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak erre fogta, örült, hogy talált valamit, amivel megindokolta azt, hogy nem jössz be neki.
2017. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
92%
Exem mindig ezt csinálta. Amikor csak kajáltunk valamit, akkor elővette a telóját és már töltötte is fel a kajáról készült fotót. Engem ez eléggé idegesitett. Lehet, hogy enneka fiúnak is volt már dolga ilyennel és nagyon ráunt. Mondjuk azt értékelném nála, hogy kertelés nélkül megmondta a véleményét. Az megint más kérdés, hogy ez normális vagy nem..illetve bunkóság volt e a részéről vagy sem. Van akit ez zavar, van akit nem.Különbözőek vagyunk.
2017. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
92%

Mert az jobb lenne, ha hitegetne, megdugna párszor és csak utána dobna? Ha nem illettek össze, akkor az jobb ha minél hamarabb kiderül. Kiderült, örülj neki, lépj tovább.

Egyébként így elsőre tényleg kicsit erősnek tűnik a kifakadás, de valószínűleg volt már dolga ilyen közösségi médiába teljesen belehülyült egyeddel, így nem volt kérdés, hogy ez nála kizáró ok. Jobbnak látta rövidre zárni.

2017. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
87%
Finomabban is csinalhatta volna de teljesen jogos. Milyen nyomorek fenykepezi le a kajat az etteremben?
2017. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
81%
Igaza van, egyszerűen normális embert szeretne maga mellett, nem egy retardált instakirálylányt. Nyugi, majd találsz úgyis egy magadfajta elcseszett véglényt és majd fotózhatjátok együtt a kajátokat két szelfi között.
2017. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
92%
Ha neki ez zavaró, akkor igen, normális, hogy ezért szakított. Mindenkinek vannak ilyen kisebb-nagyobb dilijei. Vhol érthető, ha őt zavarja az, ha a párja egy olyan nő lenne, aki mindent szirszart megoszt Instán, és nem tudja rendesen élvezni az életét, mert ezt is le kell fotózni, azt is le kell fotózni, instán élem az életem.
2017. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!