Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segítene ha én is a facebookba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene ha én is a facebookba belemerülnék?

Figyelt kérdés
Néztem egy pasi ismerőst,aki fél éve vált el,úgy erősítgeti magát,hogy minden nap erősítő idézeteket,képeket oszt meg.Eddig nem voltam aktív rajta,de nekem is most volt a szakításom 2hete.Segítene az ilyesmi nekem is ? Nem nyálas csöpögős idézetekre,meg összetört szíves képekre gondolok,inkább olyanokra amitől jobb kedvem lenne,nem tárom senki elé a szakításomat egyébként.
2017. aug. 26. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Férfi? Egy férfi nem a Facebookon oszt Oravecz Coelho idézeteket egy szakítás után.


F

2017. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok.Pedig elhiheted hogy van ilyen pasi :)
2017. aug. 26. 08:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Várj. Nem azt vitattam, hogy létezik e, hanem, hogy férfi e. Szerintem ez inkább éretlen kisfiús viselkedés, főleg amikor a cél az exnek és a haveroknak üzengetés. (Persze korra lehet, hogy már férfi, de odabent csak egy ijedt kissrác).


Nem gondolom, hogy egy férfit nem viselhet meg a szakítás, hogy nem lehetnek érzelmei, hogy nem akadhat ki (én is sírtam egy barátom vállán), de Fb erősítő idézetek? Kérlek!?


F


ui: neked is azt tanácsolom, hogy közeli barátokkal beszélj, keress egy szakembert, vagy valami anonim netes csoportot, ahol meghallgatnak, de FB idézetek a haveroknak? Bocs, de ez szánalmas.

2017. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nyomtasd ki őket és rakd ki valami jól látható helyre magadnak, sokkal haté, mintha ott sírnál kb 5-600 embernek. Nem kíváncsiak rá.
2017. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*hatékonyabb
2017. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok mélyponton hogy sírdogáljak,csak gondoltam szórakoztatom magam picit,de igazatok van,ez hülyeség :)
2017. aug. 26. 09:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a sablon idézetektől jobb kedved lesz, pláne, ha napi szinten osztod meg ezeket, még az ismerőseid száma is jelentősen csökkenni fog, én kiakadok attól, aki napi 3-4 ilyen jól odamondok, mert megbántottak idézetet kirak, és helyesen hozzá.
2017. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyrészt ha fent vagy FB-on, látod mások boldogságát is, ezért te még rosszabbul fogod érezni magad.

Másrészt nem hiszem, hogy ezek az idézetek erősítenék őt... Ez egyszerűen olyan, mintha azt hazudná, hogy minden rendben van.


21/L

2017. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól miért lesz jobb, ha idézeteket osztasz meg? Olvasgass, nézz utánuk, de minek kell tele szemetelni az üzenőfalat ilyenekkel? Vagy az segít, hogy a külvilág elé tárod a problémáidat? Az összes ismerősöd azt nézze, hogy te hogy szenvedsz? Attól neked jobb? Nekem is vannak olyan ismerőseim akikkel nem is beszélek már ezer éve, meg amúgy is csak távoli... Na de ő is kiír néha olyanokat, hogy az agyam eldobom. Néha már kedvem támadna beszólni valami poénosat, hogy észre vegye már magát, hogy rohadtul nem érdekel a legbelsőbb magánélete. Nem tudom miért jó a világ elé tárni mindent. Figyelemre vágyik az ilyen? Vagy miért teszi?
2017. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és kiderül. Van akinél működik, van akinél nem.
2017. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!