Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni haragot hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni haragot hogy lehet kezelni? (hosszú)

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottunk volt barátommal. Majdnem 5 évig tartott a kapcsolat, és együtt éltünk ebből 2 és fél évet.

A szakítás után erőltette a barátság témát, én kicsit vonakodtam tőle eleinte, de sajnos egyre inkább beleéltem magam, hogy meg tudjuk beszélni a problémákat és tudunk barátként viselkedni egymással a visszajelzései alapján. Nem akartam újra összejönni vele, mivel az évek alatt én tepertem utána, tartottam fenn a kapcsolatunkat, ezt belátta ő is a végén. Ebbe végül egyre inkább beleroskadtam lelkileg idővel, rengeteg visszautasítás, gyerekes viselkedés, elhidegülés, elhanyagolás. Az, hogy lenézett, mint nőt, hogy mennyire kimutatta, hogy elmúlt a szerelme felém. Megunt.

Egy picit összezördültünk facebookon, aminek a vége az lett, hogy letiltott két hete.

Nem hiányzik egy percig sem, hiszen tudom és tudja ő is, hogy kihasznált, főként érzelmileg.

Nem tudom túltenni magam rajta. Mérhetetlen csalódottságot és haragot érzek iránta. Bánom azt a rengeteg elvesztegetett időt és energiát, amit rá pazaroltam és ez dühít fel a legjobban. Különösen, hogy ezekre csak a letiltás után jöttem rá. Igyekszem elterelni a figyelmem, közösségbe járni, edzeni, bringázni stb mégsem tudok feloldódni.


Így két hét után már nagyon kikészít, hogy nem tudom alább adni ezt a lelkiállapotom. Mintha szorongatnák a torkomat és mellkasomat, aludni sem tudok rendesen miatta. Nem vagyok olyan, hogy egyből szaladjak más karjaiba, más pasira se nagyon tudok ránézni most.


Szerintetek mitől lenne jobb?

24/L


2017. szept. 1. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nagyon friss a szakítás. Adj magadnak időt. Én amikor még pasiztam, az volt az elvem, hogy minden férfi után ki kell sírni magát az embernek. Egyetlen egyszer. Többet nem érdemel egyik sem. Még gyászold kicsit a dolgot, és próbálj másra koncentrálni. A jövőbe kell tekinteni, nem a múlton rágódni. Próbáld elfoglalni magad, sportolj, mozdulj ki, éld az életet :-) 28N
2017. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy hónap még kevés. Szerintem olyan férfivel kell találkoznod, aki viszonoz, és abszolút kölcsönös az értékrend és a vonzalom. Ez felülírja az előzőt. Az hogy letilt elég durva dolog azok után amit tettél érte. Kicsit irigylem is... bárcsak én lennék így, hogy látom mit meg nem tesz értem egy nő.
2017. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

5 éves kapcsolat után nincs azon semmi csodálkozni való, ha pár hétig meg vagy zuhanva.

Idővel jobb lesz, mert tényleg jobb lesz, megnyugszol majd, jobb, hogy letiltott, mert ha folyamatos a kontakt, akkor mindig feltépődnek a sebek, akkor pedig sokkal szenvedősebb mindezt kiheverni.

2017. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a múltat úgysem tudod megváltoztatni, akkor miért rágódsz még rajta?

Inkább tekints a jelenbe, vagy kicsit előbbre.

2017. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy, másfél hónapig lesz ez az érzés az utolsó beszélgetéstől. Jobb pedig attól lesz, hogy szépen kivárod ezt.
2017. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!