Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti is változtattatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is változtattatok már magatokon az exetek miatt?

Figyelt kérdés

Elmondta, hogy mik a hibáim, miért nem tudja/akarja velem folytatni. Eléggé szíven ütött, hogy esélyt sem adott. Tudom, ebből nem lesz már semmi, mégis borzasztóan vágyom rá és azóta, igaz még csak 3 hete, azon dolgozom gőzerővel, hogy változtassak mindenen és közben reménykedek, hogy mégis lesz folytatás.

Veletek is volt már ilyen?

Dolgoztatok magatokon azért, mert az exetek hibáknak vélte pár tulajdonságotokat?


2017. szept. 14. 21:31
1 2
 1/14 Heart of Darkness ***** válasza:
Változtam, de nem a jó irányba. Minden csalódás után egyre kevesebb vagyok belül.
2017. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A parkapcsolatokbol onmagam tanultam meg a dolgokat, nem kellett az exeimnek felsorolnia a hibakat.


Lattam hogy mi mukodott es mi nem. Mi az amit a kesobbiekben mashogy csinalnek es ennyi.


Ezeket nem is kell eroltetnem, mert onmagamnak ismertem fel, igy tudatalatt siman ment a valtoztatas.


Attol,hogy valaki felsorol X rossz tulajdonsagot, nem fog meghatni engem, mert magam reszerol nem tartom azokat rossznak.

2017. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%

csak pár dologban,mert ahogy már kitapasztaltam,a nőknél a legdurvább szakító ok,ez a házimunka,mosogatás sza-rság.

valahogy majdnem az összesbe bele van kódolva,hogy a férfi is csináljon ilyeneket amikor az az ő dolguk.

szóval annyit változtattam magamon,hogy heti 1x elmosogatok meg kiporszívózok és persze látványosan kimutatom hogy ez milyen kis semmiség és nem értem miért ekkora ügy ez.

2017. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Max akkor, ha jogos a változtatás oka.

Pl az egyik exemmel eléggé más habitusúak vagyunk. Ő nagyon extrovertált, mindent megbeszélős típus, én hozzá képest inkább az ellenkezője vagyok és nem szívesen nyílok meg. 1,5 hónapig voltunk együtt, idegen is volt előtte. Nekem több idő kellett volna, hogy megnyíljak, de nem bírt várni és erőszakkal akart volna "kinyitni", amire én méginkább bezárkóztam.


Azért jóval kommunikatívabb lettem, de most se fogok vadidegennek egyből megnyílni, ha nem muszáj.


Másrészt ne az ex miatt akarj megváltozni, hanem magad miatt. A múltat el kell engedni. Tanulj a hibáidból, ha tudsz változtass, de ne azért, hogy az exed visszakapd(úgyse fogod, ha ő nem akarja).

3 hét meg édes kevés, hogy szemmel látható változás legyen.


Nemrég találkoztam újra a fent említett exemmel 3 év után és közölte kb 2 hét spanolás után, hogy nem fog velem többet foglalkozni, mert nem látja rajtam, hogy változni szeretnék. Miközben elmondtam neki, hogy 20-on éves problémák nem 1-2 hét alatt fognak megjavulni.

2017. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem a hazimunka miatt dobtak ki teged, hanem mert cselednek nezed a noket...
2017. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, de szerintem nem úgy, ahogyan te gondolod. :-) Mindenki tapasztalatlanul vág bele az ismerkedésbe és a párkapcsolatosdiba, ezekből pedig jó esetben tanulsz, a hibákból is, pl. megtanultam időben észrevenni olyan tulajdonságokat, amik miatt biztos, hogy nem működne a kapcsolat valakivel, ezt tapasztalatlanként még nem tudtam, a próbálkozásokon és a kapcsolatokon keresztül tanultam meg, hol vannak az én határaim, mit nézek el, mit nem, mi fér bele, mi nem. Másképp keresek társat most, mint kezdetben, amikor még ez nekem újdonság volt.

Én továbbra is önmagam vagyok, de tudatosabbá váltam. Ehhez az exeim hozzájráultak, még az is, aki gyökérként viselkedett, mert tanultam belőle, mire kell odafigyelni, hogy máskor messziről kerüljem a hasonlókat. :-)

2017. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
hugopareirosathome mindegyik valaszaval maximalisan egyetertek.
2017. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, senki, semmi miatt nem változok. Kivétel az idő haladtával, a természetes változás.
2017. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az exemnek sajnos nem volt annyi gerince, hogy egyenesen el tudja mondani a problémáit.
2017. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges, találni kell olyat, aki nem leamortizálja az önbizalmad.
2017. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!