Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnám a lehető legkíméle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a lehető legkíméletesebben közölni a barátommal, hogy el akarom hagyni?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, és a helyzetet még nehezebbé teszi,hogy ő már esküvőről,babáról beszél, ráadásul miattam hagyta el az előző feleségét.

2017. szept. 15. 19:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
60%
Tudom, hogy a kérdés szempontjából lényegtelen, de miért is akarod elhagyni?
2017. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Az én részemről elmúlt a szerelem, a szeretet az megmaradt, de az nem ugyanaz.És összejöttem valakivel.
2017. szept. 15. 19:16
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

A kíméleteskedéssel azért vigyázz.

Én teljesen kíméletes voltam az exemmel, pedig egy görény volt velem, meg is csalt, de nem balhéztam, nem kiabáltam, és az lett a vége, hogy el se hitte. Utána is hívott, hogy hát ő nem hitte, hogy komolyan mondom. Szóval végül sokáig tartott neki elmagyarázni, mert hiába mondtam el előzőleg, ő avval nem törődött.


Légy azért egyértelmű és határozott.

2017. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
3. vagyok. Már utódja is van? Akkor kicsit előbb kellett volna szakítani, nem?
2017. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
Csak mond meg neki hogy megcsaltad.
2017. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hogy mikor szakítok? Amúgy most vagyok benne biztos, hogy őt nem szeretem és beleszerettem az "utódjába", eddig azt hittem, hogy normális ha egy kapcsolat lecsillapodik pár év után, most végleg rájöttem,hogy kiszerettem belőle.A "másikba" pedig akaratlanul szerettem bele, nem direkt kerestem mást.
2017. szept. 15. 19:21
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

Hmm nem akarok látatlanban ítélkezni, de ezek szerint felesége volt. Nem tudom, hogy most ő kezdett rád nyomulni vagy te másztál rá, de valamiért úgy érzem, hogy a második.

Elhagyta a feleségét most pedig eldobod mert már össze is jöttél valakivel, de még vele vagy és itt értetlenkedsz, hogy ugyan mit csinálj akár egy 15 éves.

Látom a pélót szereted meg a pasikat sem nagyon nézed semmibe, gerincet sajnos nem sikerült születésnél "szerezned" szóval jobbat nem nagyon tudok tanácsolni minthogy csinálj amit akarsz.

Olyan fura, hogy az ilyen, már tipikusnak mondható női viselkedés és hozzáállás mellett még meg vannak lepődve a nők, hogy csak szexet akarnak a férfiak. Vicces. :D

2017. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
biccs😁
2017. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Hát javaslom tényleg ne ítélkezz, ha egyszer mást szeretek nem fogok vele maradni, ha már felhoztad, hogy felesége volt,tessék, ő is otthagyta miattam, ha már általánosítgatsz, rögtön itt a példa, férfi létére ugyanolyan gerinctelen volt, ugyanúgy szereti a puncit de a nöket nem nézi semmibe stb. Bocsánatot kerek tőle az utóbbi sorokért, de az a vicces, hogy ugyanolyan viselkedés alapján kettős mércézel, nem befolyásolható érzelmek miatt osztogatsz gusztustalan jelzőket és még te érzed magad az erkölcsi győztesnek...
2017. szept. 15. 19:32
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem védte itt senki a pasidat. Csak meg lett mondva hogy egy gerinctelen ri.bi vagy amiért "lecseréled" és nem otthagytad amikor már nem szeretted. Tudod te hogy milyen megalázó amikor már a fél ismerősköröd tudja hogy a párod mással kavar te meg meséled nekik hogy jaj de szeretitek egymást? Gondolkozz már. Itt nem az a baj hogy máshoz mész hanem hogy már máshoz mentél pasi mellett. Dobd ki azonnal, mond meg neki hogy szakítani akarsz mert nem szereted és jó volna ha nem sírna.
2017. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!