Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan zavartam el tegnap?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavartam el tegnap?

Figyelt kérdés

Annyira aprocska hulyesegnek tunik, de mar a sokadik volt.

Brutalisan lebetegedtem, evek ota nem voltam ennyire rottyon. A legcsovem, mind a negy mandulam, arcuregem es az egyik fulem gennyesen begyulladt. Csutortokon delutan vitt el a fonokom ful-orr-gegeszetre, ott felszurtak a fulem, plusz injekcios antibiotikumot kaptam.

Tegnap delutan felhivtam a paromat, kertem, hogy segitsen. Meg kertem, hogy hozzon mar nekem egy pizzat, mert ide nem szallitanak.

Hat erre harom orara ra hozott egy kebabot es egy uveg bort, palinkaval.

Fun fact: egy eve vagyunk egyutt, ezalatt nem egyszer elmondtam neki, hogy utalom a kebabot

Fun fact2: annyi gyogyszert kell most szednem, hogy a patikus belolem megy wellness hetvegere, de erolteti a palinkat, amit szintugy utalok. Plusz a bort.

A vicc, hogy elotte dumaltunk messengeren, mondtam hogy nem ihatok, es hogy ha pizzat nem tud hozni, akkor inkabb semmit. Akkor is mondta, hogy hoz kebabot, es kozoltem azt ne, mert utalom. Ezt egy az egyben letagadta.

De ez mar annyira a sokadik, hogy elegem lett.

Sirtam, hogy megint leszar, hogy nem figyel ram. Ez van, ez a szeretetnyelvem. Erre vitatkozott, hogy o figyel ram, meg a szulinapomra vett egy Iphone-t. Na itt elbas..zta mert nincs szuksegem uj telefonra, egy honapja vettem, miutan az elozo vegelgyengulesben elhunyt :). Meg utalom az ilyen vasarolgatasokat.


2017. szept. 16. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan.
2017. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogos volt. Én már szakítottam is azért, mert többször el kellett mondani dolgokat.
2017. szept. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogosan. Reméljük örökre.
2017. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A baratod kreten, foleg emiatt a telefonos valasz miatt.
2017. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Hát ezt eebaszta!

Küldött volna egy sms-t : jobbulást,napokban meglátogatlak,szeri-szeri😘

2017. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem mer szakítani. tedd meg te! :)
2017. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan.
2017. szept. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogy jogosan. Mondjuk azt fel nem foghatom, gennyesre begyulladt mandulával, miként bírod lenyelni a pizzát (bírnád), mikor az embernek a víz is alig megy le, de nyilván ha azt kérnél tőlem betegen, azt vinnék, ez alap. Valaki főzhetne neked egy kondér húslevest, azzal járnál a legjobban! Jobbulást és ne bosszankodj, húzd a fejedre a takarót és bámulj sorozatokat. Én is lebetegedtem, már lassan fáj az oldalam a fekvéstől, mindenféle "mélyértelmű" szériákat nézek, mindegy, csak a vér folyjon :D Mondjuk nekem megtankolták a hűtőmet, meg tegnap anyukám idehozoztt egy komlett családi menűt (kímélő verzióban ofkorsz:hús és raguleves öklömnyi májgombócokkal, krumpipüré, grillezett csirkemell, saláták, egy jénainyi tiramisu, még sorolhatnám, de eddig csak a leveseket ettem meg)szerintem előbb rámromlik, minthogy meg tudjam enni. Sajnálom, hogy rólad nem gondoskodnak, mielőbbi felépülést!
2017. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!