Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gáz ha nőként én akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nőként én akarom visszaszerezni a párom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen, mert tudom, hogy mit rontottam el, tudom mennyit hibáztam, tudom, hogy mit csinálnék másképp és képtelen vagyok kiverni őt a fejemből. Szeretem.

Nyilván mindenhonnan az jön, hogy a férfinak kell küzdeni, kezdeményezni, stb... De mi van, ha annyira szeretem, hogy ez engem nem tud érdekelni? Egyszerűen úgy érzem, nincs mit veszítenem azzal, hogy megpróbálom visszaszerezni....


2017. szept. 16. 16:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy a férfiaknak illúzió romboló, ha a nő akár küzdeni értük?
2017. szept. 16. 16:06
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem az, csak ha áspis módon próbálja pl kitúrni az új barátnőt stb
2017. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs új barátnő és nem is akarok játszmázni. Csak szeretném röviden tömören tudtára adni,hogy min mentem át nélküle (pozitív értelemben), hogy tudom mit csináltam rosszul és boldog lennék, ha lehetőséget adna és elhivna újra randizni. Ennyi...
2017. szept. 16. 16:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván mindenhonnan az jön, hogy a férfinak kell küzdeni, kezdeményezni, stb"


Na ezért van annyi szakítás, magányos ember, vacak párkapcsolat.


Mert a nőknek beégett ez a mondat, és azt gondolják, hogy a párkapcsolatért (akár kapcsolatban, akár azon kívül) semmit de semmit nem kell tenniük, hiszen a férfi dolga a küzdés, a kezdeményezés, és minden.


Eldöntheted persze, hogy neked mi a fontosabb, a büszkeséged, hogy megfeleltél egy csomó ismeretlen ember által hangoztatott elméletnek, vagy az, hogy visszaszerezd a párod.

2017. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem arra is rájöttél, hogy MIND A KÈT FÉLNEK tennie kell a kapcsolatért. Nem tudom, honnan jön ez a baromság, hogy a férfinak kell küzdenie meg kezdeményeznie.
2017. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol küzdeni kell a másikért, abból már nem lesz jó kapcsolat. Ahol nincs mind a két félnek igénye rá, hogy együtt legyenek, ott csinálhatsz bármit. Ami pedig egyszer nem működött, az nem fog másodjára sem.
2017. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, csak akkor, ha Ő nem akarja már...
2017. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nyilván ha ő nem akarja, nem fogom erőltetni. De egy próbát megér szerintem...
2017. szept. 16. 16:42
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Inkább az a gáz, hogy olyat akarsz erőltetni, ami nem megy :/
2017. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"a férfinak kell küzdeni, kezdeményezni, "


EZ KAMU!

Közöld vele a szándékaid. Ha azt akarod, hogy legyen valami, akkor csak úgy lesz valami, ha teszel is érte.

Lehet, hogy arra vár, hogy ez legyen, csak nem akarja magát újfent megalázni előtted, mert már tepert érted eleget, csak mindig elküldted... De ha most Te kezdeményeznél, akkor jó lenne minden.


Próbáld meg!

2017. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!