Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez az ember normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az ember normális?

Figyelt kérdés

Fél éves kapcsolat után szakítottam az exemmel még áprilisban, pedig nagyon szerelmes voltam, de nagyon szemét volt velem, teljesen kikészített. 4 hónapig nem is beszéltünk semmilyen formában (aminek én csak örültem, ha fájt is), erre múlt szombaton váratlanul felbukkant és még aznap este megkérte a kezem. Annyira ledöbbentem, hogy csak hétfőn tudtam neki válaszolni. Hétfő este kikosaraztam, erre tegnap már egy másik nőt/lányt vitt fel a lakására. (Ezt a saját szememmel láttam, mert ott lakik az egyetemi könyvtár mellett, ahol délután tanultam.)


Nem vagyok féltékeny, hiszen én dobtam ki kétszer is (és jó okom volt rá), és már a nagy szerelem is szinte teljesen elmúlt. Lehetséges, hogy valaki minden kapcsolatában csak játszik? Tökmindegy kit, csak dughasson, és tökmindegy kivel van, csak ne legyen egyedül?


Szerintetek joggal vagyok ledöbbenve, kiakadva?



2017. szept. 17. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Joggal vagy ledöbbenve, kiakadni viszont szerintem felesleges. Jól döntöttél, hogy nem adtál neki újabb esélyt, legalább te is megbizonyosodhattál erről. Tényleg nem normális, és jobb, ha távol tartod magad tőle.
2017. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mcgalagony17 ***** válasza:
68%

Szerintem ott valami nagyon nincs rendben, ha valaki négy hónap elhanyagolás után egyszer csak megkéri a másik kezét, és feltételezem még ő volt kiakadva, hogy visszautasítottad... Gondolom utána bosszúból keresett máris másik lányt, csak nem tudom Ő min van kibukva... Ne is törődj egy ilyennel!


23/N

2017. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, ilyenhez nekem is volt balszerencsém.

Ne zavarjon egy percig se, örülj, hogy megszabadultál tőle.

2017. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!