Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezeket? Szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezeket? Szeret még? Vagy csak azért, hogy jóba legyünk?

Figyelt kérdés

8 év plusz egy 4 éves gyerek.

Most költöztünk, rengeteg kiadás és lett adósság is, plusz családi vita, ahol nyomás alatt voltam, és valahol apám mellé álltam (sajnos).

Nem tudja ezeket megemészteni állítólag, hogy egymagara hagytam.

De bocsánatot kertem tőle, mert apám és ő is végig nekem mondták a hülyeségeket és két tűz között álltam.

Ennyi változás volt, előtte mielőtt ide költöztünk rendben voltunk.

Szeretem.

Viszont ideges és feszült, rengeteget dolgozik én is elkezdtem dolgozni, hogy könnyebb legyen.


Aztán nagy nehezen 2 hete kibekultunk, szégyen szemre kihisztiztem... tudom, hogy rosszat tettem ezzel.. de nagyon szomorú vagyok.

Aztán 1,5 hét múlva ereztem rajta, hogy baja van. Mindig kérdeztem, hogy mi a baj.

Nincs senkije se.

A válasz: nyugodj meg veled nincsen semmi gond. Vele van baj.


Aztán azt mondta, neki ido kell. Adtam neki, meg mindig időben van...

Azt mondta ezelőtt 1 héttel, hogy szeret.

Aztán azt, hogy nem tudja, hogy szeret-e vagy csak szimplán haragszik most rám.


Miért csinalja pl. ezeket?

-ölel

-megsimogat

-hívogat napjában többször

-kérdezi, hogy mit csinalok

És ilyenek.


Az előtte levő exem átjött hozzam (házasodni készül, csak és kizárólag jóban vagyunk)

Erre a válasza: Ja, hogy így akarsz békülni?

De ő is tudja, hogy jóban vagyok vele, afféle támaszom, de megertette. Meg az építkezésben segítene is.


Bocsánat, hogy hosszú lett.. talán nem tőletek kapok választ, de lehet valaki jobban látja.

Csak azért ápol velem ilyen kapcsolatot, mert szeret csak tényleg ido kell neki vagy csak azért, hogy jóban legyünk?


A szex kettőnk között nem kizárt és szexelunk is.

Meg meg nem költözött el.


2017. szept. 19. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Jézus, milyen kusza az írásod. Agyilag is ennyi lehetsz
2017. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy csak neked nehéz a felfogásod?
2017. szept. 19. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem, nyugi, velem minden oké. :D
2017. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Megkérhetlek, ha érdemben nem tudsz válaszolni, akkor tovább tudnál lépni?
2017. szept. 19. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Miért ne szeretne? Bizonyára szarul esik neki, hogy gond esetén az exedhez " futsz". Neked ugyan, hogy esne ha ő is az exével talizgatna és bájcseverészne a közös házatokban, miközben köztetek paprikás a hangulat.Gondolkodj!!!!!!!
2017. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Exeket el kéne felejteni, neked hogyan esne, ha visszafutkosna a jelenlegid? szerintem ezt pl elbaszarintottad.

2. Talán amennyiben valakivel közös életet akarsz élni, sőt mint írod költözködni, akkor érdemes lenne azzal az illetővel foglalkozni, nem az apáddal nem az exeddel de nem is a Postás Józsival. Szerinted ha én behúzok egyet mondjuk egy rendőrfőnöknek akkor utána évekig békésen piknikezünk minden nap ketten valami réten vele? Hát nem. Őszintén szólva, ha te (feltételezem) 20-as, 30-as fejjel nem fogtad föl, hogy akivel összeköltöznél azzal közösen, együttműködve kéne élni esetleg, főleg hogy írod gyereketek is van (esetleg az is az extől?) .. hát szóval gáz. Rég kidobtalak volna.

2017. szept. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!