Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a szerelmet csak imitálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelmet csak imitálom egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy képtelen voltam valaha akárkivel kapcsolatot érzelmi alapon kialakítani.


Volt sok párom, szex, programok de valahogy nem voltam képes kötődni egyikhezse. Megjatszottam hogy boldog vagyok vele, tettem dolgokat amiktől így érezték, hisz nem akartam őket megbántani.

Van sorstársam?



#Érzelemhiány
2017. szept. 19. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Félsz...azt már csak Te tudod mitől, miért.
2017. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem félek, egyszerűen nem érdekelt soha a kötődés
2017. szept. 19. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ott a probléma...
2017. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel nem is lenne baj, de mi az, hogy nem tudsz kötődni?

Azt írod megjátszottad, hogy boldog vagy. Ezt én nem igazán értem, ha boldogtalan voltál, akkor miért nem léptél ki.

Én sem kötődök úgy, hogy akár egy kicsit is szomorkodjak, ha vége. Attól még szeretem azt, akivel együtt vagyok és boldog vagyok vele. Például Anyukámat nyilván sokkal jobban szeretem, de ez nem zárja ki, hogy mást is szeressek.

Az a kérdés, hogy jól érzed-e magad a másikkal vagy nem.

Szerintem rendben vagy, nem kell neked olyan őrülten szentimentálisnak lenni, mint manapság szinte mindenki, azért van ennyi beteg, lelki sérült ember.

Érdekes, vajon ki szereti jobban a párját, az aki ha szakítanak minden jót kíván neki búcsúzóul, vagy aki üldözi, zaklatja, fenyegeti?

2017. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!