Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm már nem akar olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm már nem akar olyan mély kapcsolatot, mint amilyen régen volt, szakítanom kellene?

Figyelt kérdés
Régen nagyon mély, érzéki volt a kapcsolatunk, de ő közben rájott, hogy nem akar függeni tőlem ( érzelmileg ), így az én oldalamrol nagyban romlott minden. Sosem bokol, és sehogy sem fejezi ki hogy kötődik hozzám, mert nem akar olyan szinten, csak " elvan " a kapcsolatban. Nekem ez nagxon rossz, nem tudom megszokni az új énjét...kezszoritas,ölelés, szép szavak mondása, lassan mindent hiányolok, szex is kevesebb . ( Más pasi biztos hogy nincsen a dologban ) . Már néha szinte direkt kerülöm, mert ha vele vagyok akkor érzem, hogy nem kapom meg azt a szeretetet,odafigyelést, torodest ami nekem kellene. Már többször beszéltem neki erről, ő mar ilyen, nem fog visszaváltozni. Igazabol már azt sem tudom, hogy mi jó a kapcsolatban. Szakitani nagyon nehezen menne, mivel első kapcsolat, ragaszkodó típus vagyok, és a magánéletem olyan szar, hogy ezzel teljesen megszuntetném a szociális kapcsolataimat, nem tudom hogy melyik lenne a rosszabb.
2017. szept. 19. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilvan szakitanod kellene.
2017. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem miért vagy még ebben a kapcsolatban.Annyira egyoldalú, szerintem tovább kellene lépned, hiszen beszéltetek is róla. Van ilyen, hogy elmúlnak az érzelmek, kihűl a kapcsolat.
2017. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet csak unatkozik, de ha nem akkor a szakítás a megoldás
2017. szept. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szóval barátság extrákká értékelte le a kapcsolatotokat, vagy az is lehet nyitott kapcsolat, csak ezt nem közölte és amíg nem talál mást addig jó hogy így vagy neki, minden esetre nem komoly párkapcsolat.

Szerintem ne kínozd magad ezzel, ha többre vágysz. Bár én azért kideríteném az okát.

2017. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te szendvedsz ő kevésbé.Vedd lazàbbra a dolgot dobd ki és csajozz ezerrel .
2017. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó , pont mára jött annyi erő hogy megtegyem, így most jól esett a válaszod, köszi :)
2017. okt. 8. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!