Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 30 évesen mindent elölről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen mindent elölről kezdeni?

Figyelt kérdés
Majdnem 10 éves kapcsolatomnak lett vége, és közel 30 évesen kezdhetek mindent újra. A kortársaim most mennek férjhez vagy szültek gyereket. Úgy érzem, ennyi idősen erről már lecsúsztam... Van itt még ilyen, aki hasonló cipőben jár(t)? Kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra!

2017. szept. 24. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Édesanyám 41 évesen hozott a világra... Szerintem jól tette, hogy újra kezdte, minden évben megköszönöm neki.
2017. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

És maradnál egy rossz kapcsolatban csupán azért mert 30 éves vagy? Ez nem a világ vége , nem egy 60 éves nő vagy.

30 az egyáltalán nem idős.


Én 1 éve szakítottam, nekem 7 éves kapcsolatom volt, és igen az én ismerőseimnél is ez van, a fele házas, a másik felénél már gyerek is van, de nem is a házasság a lényeg, hanem, hogy a többségnél már van gyerek. És igen csupán annyi, hogy az ismerkedés lett számomra nehezebb.,

Ezek a barátok ismerősök már nem érnek rá, nem érnek rá úgy eljönni valahová, szórakozni stb , mert gyerek van, más a program.

Így egyedül kicsit nehezebb igen.


De 30 évesen egy nő igen is nagyon esélyes mindenre , főleg ha nem 10 évvel idősebbnek néz ki.

2017. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Én meg 40 évesen kezdtem újra. 17 éves házasságban voltam.

Nem lett gyerekünk, de már nem is szeretnék.


És ekkro lettem boldog, 40 évesen ismertem meg azt a férfit akivel tényleg boldog vagyok, és önmagam lehetek végre teljesen-.

2017. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

35 voltam, amikor elhagyott a menyasszonyom, még laknom sem volt hol hirtelen, mikor költöznöm kellett a közös lakásból.


Talpra álltam, bár nem volt egyszerű. Még mindig egyedül vagyok, de nem pánikolok, és nem adtam fel, hogy még lesz családom (tudom, sokan mondják, hogy a férfiak jobban ráérnek, de szerintem ez nem igaz).


Egyet tanácsolhatok, hogy első körben tedd rendbe magad, az életed, ne görcsölj, ne kapkodj! Egy harmincas nő nagyon nincs lekésve semmiről.

2017. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

31 éves voltam, mikor elváltam. Pedig 8 éve együtt, hitelmentes családi ház, két autó, utazgatások, és jól megvoltunk, sosem veszekedtünk, de az utolsó fél évben elromlott valami.

31 évesen én is azt gondoltam, hogy akkor ennyi, a normális pasik elkeltek, meg ki tudja mikor találunk egymásra és mikor jön el az idő a kapcsolatban, hogy elkezdjünk a babával próbálkozni.

De mikor nem is vártam betoppant az életembe és boldogabb vagyok, mint valaha. Szinte rögtön úgy éreztük egymástól szeretnénk gyereket, de nagyon meg kellett érte küzdeni. Két év után sikerült, majdnem 34 leszek, mire megszületik.

Úgyhogy 30 évesen még nem maradtál le semmiről.

2017. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Hú, azért 30 évesen még ne temesd el magadat. :D Jócskán lehet még családod is. :) Én mondjuk pont a fiatalon szülés híve vagyok, de 40 - ig nyugodtan mehet az is. :) Semmiről sem csúsztál le.
2017. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

30vagyok én is. 5éves kapcsolatomnak lett vége januárban. Azóta sem találom az igazit...

Nem vagyok elkeseredve, manapság egyre inkább tolódik kifelé a nősülős babacsinálós korszak. Ki is élem magam. (Erre a 30as kor a legjobb a férfiaknál)

Fel a fejjel. Élj, aztán majd eljön a hozzád való pasi. (Hozzám meg a nő) :D

2017. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

33 evesen csalt meg a volt ferjem, el is valtunk. ra masfel evre ismertem meg az utolso ferjem, a kisfiunk 1 eves, 2 honap jaras utan fogant meg.


gyorsan behoztam a "lemaradast":)


fel a fejjel!

2017. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 38 évesen maradt egyedül 2 gyerekkel. 4 évig egyedül volt, nem is vágyott társra. "Nekem már több pasi nem kell." Aztán egy nyáron úgy gondolta, mégis kellene neki egy társ. Őszre már hozzánk költözött az új barátja. 5 évig együtt éltek, 5 éve távkapcsolatban vannak. De működik.
2017. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

Amikor ilyeneket olvasgatok,mint itt az egyik szemem sír,a másik nevet. Egyrészt örülök annak,hogy föl lehet állni a padlóról és újrakezdeni,méghozzá boldogan újrakezdeni.

Másfelől meg elnézve szüleink és előző korosztályok életútjait szomorú,hogy ilyen újrakezdésekből van nagyon sok,és nem a holtodiglan-holtomiglanokból...

2017. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!