Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhamarkodottan döntött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhamarkodottan döntött, kidobott, szétestem?!

Figyelt kérdés

Gondolkoztam azon hogy ráirjak, de nem kellene. Tegnap megírta hogy nem érzi azt amit kellene, bizonytalan a jövőképe, nem tudja hogy boldoggá tudna e tenni a későbbiekben. Szerinte lehet most dobja el magától a boldogságot, mert még egy ilyen gyönyörű lányt nem talál makd. Röviden. Ettől függetlenül írtam hogy miért akarna majd ide oda kísérni meg bemutatni a barátainak mikor kidobott. Plusz megírtam hogy én lennék a legboldogabb ha visszajönnél hozzám. Erre írta hogy ki tudja hogy alakul az élet, de reménykedek benne. Mindig is érdekelt mi van veled, és egy erős kötelék van köztünk érzem, de most nagyon fáj hogy megbántottalak. Nem érzem azt a hiányt amit ekkora távolság ellenére kellene, eddig ahányszor úgy éreztem le akarok menni hozzád, valami mindig keresztbehúzta a számításaimat....stb

Mikor széoen fogalmazva leirt mindent akkor utána még 2 órán keresztül irogattunk. Akkor leírtam neki mit miért tettem, mert sanyarú múltam volt. Aztán írtam hogy akkor elköszönök, ő meg írta hogy persze megértem mert dolgod van. És ezért ezt írtam neki: Ég veled xy

Erre visszaírta hogy Veled is Drága


Miért kellett odaírnia ezt? Részemről ennek így nem volt értelme...teljesen nem értem a reakcióit, részemről elég csúnyán elbuktam a dolgokat. Nem eszek már tegnap óta, egyszerűen nem kívánom az ételt se, nincs étvágyam. Csak sírok és minden fontos dolgot amit meg kell tennem elcseszek az életembe..már gondolkoztam a halál gondolatán is

Segítsetek, kérlek!



2017. okt. 3. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de nekem ez zavaros kicsit.

Kerlek probald meg kicsit nem jobban kofejtve csak erthetobben leirni, hogy mi is volt a problema

2017. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ma még sird ki magad, tombold ki magad...

Holnaptol tessék magad osszeszedni, és nem tovább alazni, nem futni utana!!!

Egyetlen pasi sem ér annyit, hogy szomorkodj miatta:)

Lesz más... ósdi duma, de így van!!!!! :)

2017. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tizenhármas ***** válasza:
100%

Tini kategória?....

Ha szakított, legyen tartásod, lépj túl rajta. Olyan szánalmas, ha valaki nem érti meg, és erőszakoskodik.

2017. okt. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!