Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig kell fájnia egy szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell fájnia egy szakításnak? Ez normális?

Figyelt kérdés

Első kapcsolat volt, 4 évig tartott. Megcsalás lett a vége, de az ő részéről valahogy elmúlt a szerelem és inkább mély ragaszkodás lett. Csúnya szakítás volt.

Eltelt 4 és fél év azóta. Menyasszony lettem és nagyon jó kapcsolatban élek.

Valamiért még mindig fáj és elszomorít ha rá gondolok. Ma vele álmodtam és teljesen felkavart. Van bennem egy félsz hogy mit fogok érezni, ha meglátom más lánnyal, de eddig nem történt ilyen. Közösségi oldalon megnéztem ma és azóta nem volt kirakva vagy nem láthatom.

Egyébként nem foglalkoztat napi szinten de ha látom vagy álmodok vele vagy közös ismerősbe futok akkor jönnek ezek az érzések.



2017. okt. 10. 12:48
 1/6 anonim válasza:

4 ev hosszu ido

En is ha meglatok egy olyat akit szerettem megdobban a szivesm

Pedig sose gondolok ra de ha latom akkor igy vagyok

2017. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Hozzá ne menj a "vőlegényedhez", gyereket meg pláne ne szülj neki!

Nálad ezerszer jobb csajt érdemel!

2017. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Őszintén szeretem a párom, és maximálisan jól muködik a kapcsolatunk. Nem szenved hiányt semmiből, a tenyeremen hordozom. Nem csaltam meg és nem is tervezem. Szerintem nem vagyok rossz, de köszi hogy rosszindulatúan minősítgetsz.

A kérdés nem erre vonatkozott.

2017. okt. 10. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Te csaltad meg, vagy ő téged? Emiatt lett vége?
2017. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő engem. És sokszor próbáltuk helyrehozni de nem sikerült.
2017. okt. 10. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezt is meg kell gyászolni! Mondjuk ennyi idő alatt túl kellett volna már lépned, ilyen érzelmek már nem lehetnének. Valamit nem, vagy rosszul dolgoztál fel...próbálj csak a párodra és a jelenre gondolni, ne nézegess a múltba!
2017. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!