Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van ez? Kiölték belőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Kiölték belőlem az ilyenfajta érezlmeket?

Figyelt kérdés
Elég sok szakításon vagyok túl. Eddig ők szakítottak velem szinte mindig, kivéve egx alkalommal. Mikor az adott személyel kapcsolatban vagyok x ideig, legyen az hosszútávú vagy rövidtávú, úgy érezem hogy szerelmes vagyok vagy legalább is annak a halvány tükröződését érzem. A lényeg hogy boldog vagyok és nem akarom hogy véget érjen. De amikor szakítanak velem akkor nem érzem a fájdalmat nem érzem azt hogy rossz döntést hoztak akkor. Olyan érzés hogy "volt-nincs" és nem igazán izgat. Valószínűleg azt veszitek le ebből hogy akkor nem is szerettem azokat a személyeket és azért van ez. De olyan nincs hogy seha senkit nem szerttem 15 éves korom óta. Én arra gondolok hogy annyiszor szakítottak velem hogy már hozzá szoktam és azért nem veszem fel. Mi a ti véleményetek, esetleg más ötlet

2017. okt. 18. 14:06
 1/3 Heart of Darkness ***** válasza:
Ez lehetséges. Engem is sokszor eldobtak és tényleg egyre kevésbé fáj ez. Pedig tudom, hogy sokkal jobban szerettem azt az illetőt aki utoljára eldobott. Szóval lehet nálad is ez van, vagy csak szimplán könnyebben fel tudod dolgozni a rossz dolgokat.
2017. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! És téged ez zavar? Vagy nem?
2017. okt. 18. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Intenzitáshiány.
2017. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!