Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja szakítottam a barátnőmmel (úgy éreztem már nem szeretem úgy mint rég) akivel távkapcsolatban voltunk. De 3 hét után megbántam ezt a döntésem mert addigra már nagyon hiányzott. Mi tévő legyek hogy vissza szerezzem?

Figyelt kérdés
Lementem hozzá csütörtökön meglepni és kiengesztelni és úgy éreztem akkor hogy ment is és időt kért tőlem, de vasárnap azt mondta neki így nem fog menni meg, hogy nem tudna velem már kapcsolatban lenni mert nagyon megbántottam azzal hogy azt mondtam hogy már nem szeretem (pedig rájöttem mennyire is szeretem).Hagyjak neki időt még saját maga rájön mennyire is hiányzok neki vagy teperjek mint egy félőrült? Fiúk lányok akik voltak hasonló helyzetbe pls segítsetek. (egyébként 2 hetente találkoztunk egy hétvégére)

2017. nov. 1. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd meggondolja magát.
2017. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg semmit nem tudsz tenni.


Az teljesen jó volt, hogy miután te szakítottál vele, ezért te is mentél el hozzá, hogy elmondd, mit szeretnél. Ennél többet nem is tudtál volna tenni.


Ő azonban már nem akar veled lenni, valószínűleg talált egy olyan pasit, akit többre tart nálad, vagy most jó neki egyedül.


Semmiképpen se keresd. Már egyszer megtetted. Ha hiányzol neki, akkor biztosan fel fog keresni téged.

2017. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem fog tudni bízni benned. Még ha össze is jönne veled újra, állandó lenne a bizonytalanság, hogy mikor hagyod el újra. Hogy kösse így össze veled az életét? Hogyan vállaljon veled közös háztartást, adott esetben közös hitelt? Hogy alapítson veled családot, ha Te gondolsz egyet és lelépsz? Nagyon sok munka lesz ezt helyrehozni. Pláne, ha azt mondtad, már nem szereted. Tulajdonképpen miért szakítottál?
2017. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Tegyük fel visszafogad a csaj. Kéne neked egy olyan nő, akiben még ennyi büszkeség sincs?
2017. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat a közös háztartás szintjén és hasonlón még nem voltunk. Hat igazából elbizonytalanodtam a saját érzéseimben és úgy éreztem már nem úgy érzek iránta mint régen. Hat és igen kellene mert úgy érzem megveszek érte. Tudom hogy nagyon sok munka lenne újra elnyernem a bizalmát de érte képes vagyok vállalni azt a munkát.És am meg ha nem csinálnék semmit úgy érzem teljesen elveszíteném mert nagyon megbántottam és próbálna elfelejteni de tudom hogy nem megy neki.
2017. nov. 1. 13:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Igaza van, én biztosan nem fogadnálak vissza.


Hoztál egy döntést, vállald a következményeit - mellesleg tudod ki bízna benned ezek után.

2017. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem megy neki az elfeljtésed?


Ha van egy pici esze egy pillanatot nem pazarol rád többet, mert csak bántani fogod. Most persze, azt mondod, nem, de pedig fogod.

2017. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy nagyon sok munka lenne újra elnyernem a bizalmát de érte képes vagyok vállalni azt a munkát."


->Épp az, hogy így fogod elveszíteni a lányt. Hagyd békén, mert ő jelenleg nem akar tőled semmit. Ha hiányzol majd neki, akkor egész biztos lehetsz abban, hogy felkeres majd téged.

2017. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretett, akkor visszafogad, ha meg nem, hagyd, mit küzdjél érte, annyi nő van a világban, annyi új lehetőség még akivel próbálkozhatol, oka van hogy ott hagytad, ne alázkodjál meg neki, próbáld mással, meglásd jobbat találsz, én is így voltam régen, te soha ne alázkodjál meg senkinek, lesz majd másik-ok, tudom nehéz elengedni, meg szembesülni a gyengeségeddél, éppen ezért hagyd őt, keres mielőbb másikat, jobbat, szebbet, akivel újrakezhettel......jó tanács
2018. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok fiatal (36F), de unom, hogy mindég megalázkodunk előttük, meg futunk utánuk, ez ma már nem így van, ha kellesz neki jó, ha ,meg nem keres nyugodtan új kalandot minél előbb......meglátod, mindég jobbat találsz az többinél
2018. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!