Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lassan fél éve szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan fél éve szakítottunk a barátnőmmel egy elég hosszú kapcsolat után és az életem azóta romokban hever. Ilyenkor mi a fenét lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Annyira szánalmasnak érzem magamat, hogy még csak a történetet se írom ide le, nem is tudom minek írok ki egy ilyen kérdést... F**za.

2017. nov. 4. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Értelek.

Először verd ki. Utána higgadtan gondold át mi volt és írd le.

Én napi 9-10x verem ki, pedig van csajom. Segíteni fog

2017. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
felallsz a padlorol es nem rinyalsz mint egy furdos k*rv*. beteszed a kedvenc motivacios zenedet es elkezdesz edzeni. ha mar testileg ok vagy akkor elkezdheted dolgozni a szellemeden is, hatha az egy jobban fizeto munkahoz juttat. utana meg onbizalommal tele vegigdugod a noket akiket meghagyok neked szombat estenkent. ezutan meg kuldesz egy uzenetet amiben megkoszonod a jotanacsot.
2017. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 amúgy kajak nincs kedvem, a hányinger kerülget az egésztől most már.


#2 túl vagyok ezeken, edzek minden nap, volt már azóta pár nő is, de még mindig üresség van. S**pó az egész.

2017. nov. 4. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, az előző kettő válasza csak időleges megoldás.


A mozgás jó, de mint irtad edzel, de szükséged van vmi olyan hobbira aminél önmagad lehetsz lelkileg, ami igazán örömöt okoz.

Ez egy hosszabb folyamat, mindenki különbözőképpen reagál rá.


Próbálj találni vmi olyan hobbit ami igazán érdekel.


Nem kell ahhoz tükörbe nézve mondanod, hogy jól vagy, stb., hogy helyre jöjjön az önbizalmad, vagy leírnod, szerintem h.yleség, legalábbis én gondolok szegény fákra, inkább használd a word-ot vagy bármelyik android napló alkalmazást. :)


Készíts magadnak bakancs listát. Van már ilyen android alkalmazás is. De értelmes pacifista élményeket akarj megélni, hidd el ezek nagyobb örömöt okoznak, mint bármi ilyen helyzetbe.



Nem tudom a részleteket, de minden helyzet különböző.


Egyszerűen próbálj találni napi örömöt.

Lehet ez egy friss jó illatú őszi séta. Hidd el nem gondolnád, de van mikor egy teljesen szimpla séta is örömet okozhat az embernek.

2017. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokan vagyunk padlón.

Nálunk még happy volt minden kapom az évfordulós ajándékot előre s bejelenti párom, rá van kényszerülve a céges bulira szval mégis elmegy kam "ne okozzon bajt annak a koleginának" aki elintézte a kam "kötelező" megjelenést.

Végig miattunk nem ment... S ez hirtelen egy kolegina miatt megváltozik...nahhh


Másnap reggel roszat is álmodtam ezzel témával kapcsolatba benyomtam a gépet s filmezni kezdtem. Párom meg faggatott mi a bajom, mondom hagyj egy kicsit...

Felidegesített s kimondtam szarul esik amit mondott, fáj hogy egy 2 mondatos kolegina többet jelent nálam.


Az helyett hogy megnyugtatott volna még ő volt felháborodva s védte a kolegináját. Levettem az évfordulóra kapott ajándékot s oda bsztam hozzá.


Takarodjak haza meg vége blablabla...

Mondom addig nem, amíg nem kapok magyarázatot, nekem jött s fulytogatott...ott telt be a pohár.

Ennyit 5 évről egy csicska kolegina miatt.


Nem hogy fáj testileg lelkileg, de az hogy egy kolegina megvédése maitt...undor is elfog.

2017. nov. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kezdj el virágokat ültetgetni.

Az segít. Nem kell nagy fizikai erőt kifejtened ahoz, hogy rendbe jöjj.

2018. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!