Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt mondják, idővel egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, idővel egyre jobb lesz. Akkor én miért érzem magam egyre rosszabbul?

Figyelt kérdés

7 hete szakított a barátom, 4 éve voltunk együtt. Minden napot egyre nehezebbnek érzek, és alig tudom megállni, hogy ne hívjam fel. Ő azt mondta, ha nem beszélünk, nem gondolok majd mindig rá, pedig így mégrosszabb. Minden percben erre gondolok.

De már tettem fel egy kérdést ezzel kapcsolatban, abban leírtam, miért szakított: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

Köszi előre is!



2017. nov. 15. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

7 hét még nem elég szinte semmire.

Én tavaly léptem ki egy 7 éves kapcsolatból. Az elején a hülye fejemmel beleléptem egy másik kapcsolatba, hogy felejtsem, de semmit nem ért. Több, mint fél év kellett ahhoz, hogy tiszta legyen a kép. De nem mondom, hogy néha nem jut eszembe...

Amit tudsz tenni: sport, olvasás, barátok, hobbi, tanulás, munka, játék, akármi, amit szeretsz.


27F

2017. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az idő fog segíteni, hanem te segítesz magadon. Az idő nem csinál semmit!!!


Mit teszel azért, hogy jobb legyen neked?

2017. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 évbe telt elfelejteni...:(
2017. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7 hét semmi.
2017. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönön a válaszokat!

Persze, tudom, hogy nem az "idő" maga segít...Próbálok én is segíteni magamon. Naponta futok, sokat olvasok, bejárok egyetemre, de tanulni nagyon nehéz így. Barátaim sajnos nem maradtak, minden szabadidőmben vele akartam lenni, ilyen lelki állapotban pedig nagyon nehéz barátkozni.

2017. nov. 15. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig vond le, hogy miket tanultál az esetből. Pl. azt is, hogyha vannak barátaid, akkor sose hanyagold el őket.

Amúgy próbáltál vele beszélni azóta erről, vagy beszéltetek egyáltalán? Vagy maradtak benned dolgok, amiket nem mondtál ki? Mert ezek mind megnehezítik a dolgot.

Elolvastam amúgy nagyrészt a sztorid, és kemény. De hidd el, hogy sokkal több embernek volt része ilyenben, mint te azt gondolnád. Én is nagyon megdöbbentem az elmúlt 1-2 évben, olyan sztorikat hallottam...

De tisztelet neked, hogy ennek ellenére egyetemre jársz. :)

2017. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinél változó, hogy mennyi idő kell ahhoz, hogy túltegyen a dolgon. Pl. nekem mikor exem kidobott, 1 hét alatt túl tudtam tenni magam rajta, másnál pedig van, hogy akár évekig is megviseli a dolog.

Amit tudsz szerintem csinálni, hogy megpróbálsz nem erre gondolni, meg tudatosítani, hogy nem csak ő van egyedül a világon, simán lehet még nálánál sokkal jobb pasid is, akivel sokkal jobban fog működni a dolog. Meg foglald el magad, amiket szeretsz csinálni, hobbik barátok/barátnők stb. az ember egyedülállóként is jól tudja magát érezni.

2017. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4 év utan 7 hét semmi...

En fel utan most vagyok 3 hónapnál es meg mindig nem vagyok tul.

Úgyhogy nyilván meg mindig idő kell.

2017. nov. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég tanulatlan barátod volt.

Ha nem lett volna, e dolgok csak közelebb húztak volna titeket.

Örülj, megtapasztalhattad őt, tanulhattál, minden jó élménynek.

Élj jelenedben.

2017. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!