Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem tul magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem tul magam a szakitason ha rajta kívül senkim sincs?

Figyelt kérdés
Nincsenek barataim es ha ő is szakit velem teljesen egyedül maradok és félek hogy szó szerint beleorulok

2017. nov. 18. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Hol laksz és hány éves vagy?
2017. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőségként fognám föl, hogy végre nyissak mások felé, ismerkedjek, szerezzek barátokat, és tanuljam meg egy életre, hogy soha nem teszem magam sem érzelmileg, sem anyagilag, sem egyéb szempontból egyetlen embertől függővé. Egyébként családod sincs?
2017. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
21 Erdély
2017. nov. 18. 20:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Van de túlnyomó részt külföldön vannak, és csak édesanyammal állok közelebbi kapcsolatban:)
2017. nov. 18. 20:40
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkor anyucival kell összebújni, sokat beszélgetni. Aztán eljárni otthonról és barátokat szerezni. Fel a fejjel, az első szakítás után mindenki úgy érzi, hogy vége a világnak. Aztán mégsincs. :)
2017. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
27%

Nem tudom ki hogy van vele de nő/férfi miatt sopánkodni idiótaság, így azt is megérdemelné hogy felkösse magát.


Az ilyen embereket mindig is utáltam akiknek csak a másikból áll az élet. Hobbid nincs? Állatok, sport, autó motor stb.

2017. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok.

Érdekes, hogy ki milyen neműnek véli a kérdezőt (a kérdésből végül is nem derül ki). Nekem valahogy az jött, hogy lányról van szó, míg az előző válaszoló a javasolt hobbikból leszűrve nyilván fiúra gondolt. :)

2017. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a másikbol all az élet, hisz előtte is elvoltam, csak tudod miután rajosz hogy azzal a valakivel minden sokkal jobb, miért akarnad elvesziteni?
2017. nov. 18. 21:12
 9/12 anonim válasza:

#7

Nem kifejezetten gondoltam egyikre sem, ezeket a dolgokat kicsit általánosságban írtam mert van motoros és nagytestű kutyás lány ismerősöm is, aki férfias hobbik után érdeklődik.

2017. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van m ég hal a tengerben; jár el zumbázni vagy karatézni, vagy sakk-klubba, vagy rajzszakkörre, vannak a fan-site. -oldalak.
2017. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!