Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normális, élt már át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, élt már át valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Másfél éve összejöttem egy lányal,hihetetlen szerelmesek voltunk egymásba!Az a igazi rózsaszín köd!Terveztünk a jövőnket, állandóan együtt akartunk lenni, folyton írogattunk egymásnak, alig vártuk hogy összeköltözzünk ésatöbbi!

Aztán kicsit több mint fél év után összeköltöztünk és mintha egy teljesen más emberrel költöztem volna össze...

Folytonos viták, veszekedések, problémák próbáltuk többször helyrehozni a dolgot de 8 hónap együtt élés után úgy döntöttünk hogy ennek véget kell vetni!Első hónapokban felszabadultnak éreztem magam aztán telt az idő és egyre rosszabb lett!

Legszívesebben visszamenék hozzá és ölelgetném és beszélgetnék vele egész nap hogy visszahozzam azokat az időket mikor még minden jó volt vele és szerettük egymást de tudom hogy nem lehet és nem szabad mert ugyan az lesz ami miatt szakítottünk.De borzasztóan el kezdett kínozni ez az egész!



2017. nov. 21. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez akkor "normális", ha nem voltatok egymáshoz valók. Akkor, igen, sajnos ez szokott nagy részben történni. Az embert lakva ismerni meg igazán, szokták mondani.
2017. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Sokkal jobb ha megkereses, beszéltek minthogy szenvej mindennap. Lehet hogy o is rad var
2017. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindketten úgy vagyunk vele hogy nincs értelme folytatni mert nem egymshoz valóak vagyunk.
2017. nov. 21. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a mondás tartja "Lakva ismerszik meg az ember"
2017. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

“...De mint tolakodást, ha úgylátod e dolgot,

Akkor a legszebb pillanatban is majd elleszek egy polcon,

De ha nap süt rád és blúzod mellett vállad ég,

Én ott lennék egy észrevétlen, rádsimuló váladék,

De te kinyomsz, mint egy túlérett nagypattanást,

A tükörre placcsanok, látod akkor is csak engem látsz.

Hát bocs! Tehát mégsem illünk össze,

Kérdezd meg az Istent, életünk miért így kötözte...“

2017. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először idealizáltad, ahelyett, hogy megismerted volna a valódi embert. Aztán összejöttetek.


Utána a fél év alatt óhatatlanul kiderült, hogy ő, a valódi ember, nem felel meg annak a torz ideálnak, amit rávetítettél és amibe szerelmes lettél az elején. Ezért később szakítottatok.


Most meg eltelt már elég idő ahhoz, hogy elfelejtsd a valódi embert, és megint szerelmes legyél abba az illúzióba, amit magadnak kreáltál.


Amit érzel, annak valószínűleg semmi köze a lányhoz. Én a helyedben nem találkoznék vele, hanem kíméletlen önvizsgálatot tartanék, megnézném, hogy mennyire voltak valóságosak azok a dolgok, amik miatt beleszerettél, és legközelebb nem dőlnék be a rózsaszín ködnek, átélném, élvezném, de közben tudatosan törekednék arra, hogy megismerjem a valódi embert és az ő valódi tulajdonságait, értékeit.

2017. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia? Hany honapja szakitottatok? Mi most koltoztunk volna ossze :( illetve szeptemberben,de hirtelen egyik naprol a masikra szakitotr,hogy nem megy neki es egyedul akar lenni. Egy hete beszeltunk es azt mondta,hogy neki tok jo egyedul es tok mas lenne az elete ha kapxsolatban lenne.(pedig olyanilyen volt velem is,hogy dolgozott,sportolt este meg egyutt fekudtunk le es keltunk fel reggel)..es azt erzem h o ugy van vele amit te irsz,hogy felszabadult... ezert kerdezem ,hogy hany honap utan kezdted el erezni a hianyat..hatha van meg remeny arra,hogy eszhezter:( a szakitas oka pedig egy nyari vita volt,hogy azon nem tudta tultenni magat ..de azota minden jo volt es a legnagyobb josag kozepen szakitott:/
2017. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!