Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Több, mint 3 év alatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 3 év alatt nem sikerült túltennem magam. Mit tegyek? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Próbáltam másokkal, de egynél sem éreztem ugyanazt, tanultam hobbikat, minden mást, elmentem új helyekre, megismertem rengeteg embert, előrehaladtam az életben, amennyire tudtam ezzel a szomorúsággal együttélve, elmentem terapeutához, de valami hiányzik. Tartjuk a kapcsolatot, de ebben a szakítás utáni 3. évben már nem annyira érdeklődik, legfeljebb ottalvásra hív át vagy segít, amikor kell. Tudom, hogy el kellene felejtenem, de valahogy csak vele éreztem magamat egy hullámhosszon az életben, vele hasonlóak a nem mindig túl átlagos érdeklődési köreink, a világnézetünk, a céljaink.. Nem egy topmodel típus (szerencsére), de hozzá vonzódom fizikai értelemben. Mások legjobb eseteben hidegen hagynak, legrosszabb esetben pedig zavarnak. Tudom, hogy több lennék, ha élném az életem és nem erre koncentrálnék, de nem megy. Segítségre van szükségem.(Nő vagyok).

2017. nov. 28. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdetnek fejezd be vele a kapcsolattartást.
2017. nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ott alvásra hív át??? Az milyen?


Nagyon jól felismerted, hogy segítségre van szükséged, de azt biztosan nem itt fogod megkapni. Szerintem keress fel szakembert. Pszichológust, vagy vannak ilyen gyász tanácsadók is, meg kell találni az okot, amiért ennyire ragaszkodsz hozzá.

2017. nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ő ilyen tini divat leszboszi volt ? Most meg rájött mégsem az, es csak haverkodni szeretne!
2017. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1: Az sem segített, hogy egy időben majdnem egy évig nem beszéltünk.


2#: Az lesz, csak mire oda időpontot kapok már túl késő lesz.


#3: Gratulálok, hogy sikerült kierőlködnöd magából valamit, hát ha még értelmes vagy vicces is lett volna...

2017. nov. 28. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van lassan 7 éve.


Most lett egy nagy ráismerésem, hogy szerinte csak a szex tartotta össze a kapcsolatunkat, amit én valami isteni egységként éltem át(és mindezidáig ő is szerelemként hivatkozott a kapcsolatra)


Passzolom, de a pszichológus nem fog segíteni. Próbálj a taszító tulajdonságaira koncentrálni.


Az az ember, akivel igazán egyek vagytok, nem hívna át csak szexre, mikor tudja, hogy még érzel valamit iránta. Nekem ezek segítenek.

2017. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig az első válaszolónak igaza van. Sajnos úgy látszik nem is akarod igazán túltenni magad rajta. Természetesen nem úgy gondolom, hogy ez szándékos, hanem tudat alatt. És amíg te magad nem akarod igazán, addig nem is fog menni.
2017. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mihez lesz túl késő? Hány évesek vagytok? Neki van kapcsolata azóta? Bár ha néha együtt alszotok, gondolom nincs.. Ő mit gondol a veled való kapcsolatáról? Mennyi ideig voltatok együtt?
2017. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!