Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem ot vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem ot vissza?

Figyelt kérdés

A baratommal 3 honapja szakitottunk, masfel ev utan. Azert szakitottam vele, mert elni akartam még, es neha ugy ereztem h korlatoz ebben. Miert gondolok ra meg minden egyes nap? Minden nap egyre nagyobb a fajdalom. Nemreg felkerestem, azt mondta hianyzok neki en is es h nem boldog igy de nem kerestem elobb. Az ajandekaim se dobta ki (elvileg) mert hitt még bennem, de amint megtudta h talalkoztam egy masik fiuval (probaltam felejteni, de nem tortent semmi) kiakadt, es mondta h neki ez igy mar nem megy, oda a bizalom reszerol. Azota se beszeltunk. Erdemes probalkoznom? Ugy erzem nelkule nem ugyanaz a boldog ember vagyok. Lany letemre eleg fura ez a helyzet, tudom h foleg en rontottam el, de tudom h szeret még a szive melyen. Ugyanakkor Nem akarok sem konyorogni sem megalazkodni elotte, a meltosagom meg akarom orizni. Neha azt is erzem h ha nagyon velem akarna lenni akkor keresett volna, bar forditott esetbe en se keresnem ot.


Kerlek normalis valaszokat adjatok, nagyon kell a segitseg:(



2017. nov. 30. 07:53
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom jol tettem

-e h a tini parkapcsolatok temaba soroltam be, 20 es 21 evesek vagyunk egyebkent.

2017. nov. 30. 07:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van, hogy nem keres, hisz kidobtad őt és találkoztál mással. Közben viszont rá gondolsz. Most vagy mégsem korlátozott annyira amikor együtt voltatok, vagy már csak a szépre emlékszel. Viszont így nem lehet szórakozni egy emberrel, hogy egyik nap kirakod aztán meggondolod magad.

Ha szereted akkor nem méltóságon aluli megkeresni őt, de tőle ne várd el, az úgy nem fair.

2017. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard visszaszerezni. Nem szereted őt igazán. Szakítottál vele, mert élni akartál, ismerkedtél más fiúkkal, de nem jöttek össze a dolgok és most visszamennél hozzá. Ha nincs ló, jó a szamár esete. Ez nem így működik. Majd egyszer felnősz a párkapcsolatokhoz és akkor megérted, hiába vágynál néha valami újra, ha valóban tiszteled és szereted a barátodat, akkor képtelen vagy otthagyni más miatt. Majd egyszer megérted.
2017. nov. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nem szereted őt, csak nem jött össze a dolog mással, és most dróton rángatnád magad után. Vagy ami rosszabb: tőle várod, hogy fusson utánad. Ő nem az alattvalód, ne szórakozz vele, keress mást.

34N

2017. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a helyzet h van abban igazsag amit irtatok. Nem vagyok olyan ember, aki kihaszalja a masikat ne ertsetek felre. Viszont tudom a lelkem melyen h ha valami csoda folytan ujra osszejonnenl akkor is fennallnanak ugyanazok a problemak mint a kapcsolat vegefele (feltekenyseg a reszerol stb stb), azert eleg sokminden volt azonkivul h korlatozva ereztem magam. Es az is igaz h csak a szepre emlekszek es ez nagyon hianyzik. Plusz, hulyeseg meg naiv dolog, de egyutt terveztuk a kozel- es a tavolabbi jovonket is, de azt hiszem ez hiba volt, igy megnehezebb efogadnom h vege es h nem ugy lesz ahogy terveztuk maskor. Lehet h hiba lenne pitiznem, mert nem vagyok biztos magamban, a szivem is ketfele huz, az egyik felé, a masik meg nem egy konkret fiu fele, hanem csak ugy... De nem hiszem h talalok megegy olyan fiut akivel ennyire egy hullamhosszon vagyok es aki mellett annyira magamat adhatom. Felek h sose fogom elfelejteni, a szep dolgok tenyleg hianyoznak es o is, de o is sokszor bantott szavakkal, ez nem felejtodik el csak ugy. Ha osszejonnenk, akkor se hiszem h barmi ugyanolyan lehetne, ismerve ot. Ezek utan meg feltekenyebb es bizalmatlanabb lenne felem. Az meg talan rosszabb is mint ha sose beszelunk tobbe.


Megnyugtataskepp tudnatok ehhez hozzafuzni valamit?


A lenyeg amgy h nagyon hosszutavon nem tudnam leelni vele az eletem, tulsagosan mast akarunk az elettol. Ha egyszer meg sikerult elengednem (tettlegesen, erzelmileg nem még) akkor masodjara nem biztos h sikerulne de az egyikunknek se lenne jo.


Azert ez el fog mulni egyszer? Voltatok mar hasonlo helyzetben? Igazabol az elsp nagy szerelmemrol van szo, az o reszerol is, gpndolom ezert is olyan nehez.


Koszonom a valaszokat amugy!

2017. nov. 30. 09:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem akkor hagyd.Majd találsz hozzád valót és ő is.
2021. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!