Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítás után egy hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítás után egy hónappal megkérdeznétek az exeteket, hogy mit rontottatok el? Miért hidegült el?

Figyelt kérdés

Rövid kapcsolat. Ő szakított, elhidegült, nem volt tűz, nem azt érezte amit kellett. Ezek az ő szavai.

Azt érzem én rontottam el. Hogy ha másmilyen lettem volna fontosabb leszek neki. Hogy ha türelmesebb, megértőbb lettem volna belém szeret. Nem tudom így túltenni magam, lezárni. Tudnom kell a hibáimat. Így is állandóan ezen kattogok, agyalok, hogy mi volt a baj. Mikor kellett volna máshogy viselkednem, mikor hogyan kellett volna reagálnom. Most úgy érzem az egészet én rontottam el.

Valaki hasonlóan érzett? Nem tudom hogyan tovább.



2017. dec. 5. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én éreztem, de amint tudatosul benned hogy az időt nem lehet visszaforgatni, könnyebb lesz. Ha igazán szeretett volna akkor hagyja hogy ezeket megbeszéljétek és kitart melletted
2017. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kérdezném. Eleve nem hiszem, hogy erre a kérdésre a másik az esetek 90%-ában tudna vagy akarna racionális választ adni. Másrészt meg nem fogom megalázni magamat egy ilyen hülyeséggel. Nem illettünk össze, majd a következő jobb lesz.

Persze nem azt mondom, hogy ne nézz magadba, ne vond le a konzekvenciákat, de az exedet kérdezgetni nettó hülyeség és tök megalázó. Szerintem.

2017. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"nem volt tűz, nem azt érezte amit kellett."


Ez nagyon béna duma, a valóság valami sokkal mélyebb dolog lehet, csak nincs kimondva.

2017. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem! Olyan társat keress aki azért szeret ami vagy és ne próbálj mássá válni senki kedvéért, mert az csak ideig óráig működik s aztán még rosszabb lesz a szakítás. Valamilyen szinten fontos alkalmaszkodni a másik félhez, de vannak határok és persze ez mindkét félre kölcsönösen vonatkozik. Ennek okán a komunikáció a legfontosab szerintem a kapcsolat alatt, de semmiképp nem utána.
2017. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez úgy hüllleség ahogy van. Ragadjunk ki egyetlen mondatot, cselekedetet. Egyik ember ugyan azt cukinak, kedvesnek tartja, a másik meg ugrik ugyanarra. A nagy bakikat, meg magadnak is tudni kell, ha csináltál olyat.

Az ember vagy passzol a másikkal, vagy nem. Eltudjuk egymást fogadni, szeretni, vagy nem.

Nem egy kiskutya vagy, akit megtanítunk, mire, mit kell reagálnia. Legjobb, ha az ember önmagát nyújtja és nincs megfelelési kényszere.

2017. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" Legjobb, ha az ember önmagát nyújtja"


Ez érdekes módon csak addig működik amíg az "önmaga" valami ultramenő, ultrahatározott keménygyerek... Mr.Bean hiába adja magát, hamar elzavarják, még akkor is ha valaki nem tartja rondának.

2017. dec. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Megkérdezheted, de felesleges: egyrészt, mert, ahogy más is írta, a magyarázat ritkán racionális; másrészt, a legtöbb - hozzád hasonló - esetben nem egy lépés váltja ki, hanem sok apró.

Mindezek tetejében, a kapcsolat sem volt hosszú - tehát nem "elhidegült", szerintem "be sem melegedett" igazán.

Nem leszel előrébb, ha megkérdezed.

Mindenféle önostorozást mellőzz, ha mégis megkérdezed, akkor is maximum annyit kellene kérdezned, nem zaklatni akarod, csak mi volt a legnagyobb problémája, hogy a következő kapcsolatodban ne kövesd el. Van, akinek ez segít, van, akinek nem.

32/F

2017. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is azt gondolom, hogy a probléma mélyebb. Egyszer még az elején volt egy vitánk. Vagyis nem. Vita volt. A lényege annyi, hogy először aludtam nála. Úgy viselkedett mintha ott sem lennék. Be ült a számítógép elé, és elkésett játszani. Ez kb a kapcsolatunk első hónapjában volt. Akkor megegyeztem neki, hogy nem esik túl jól, hogy nekem háttal ül. Illetve közösen is csinálhatnánk valamit. Az ő válasza erre, hogy olyan vagyok mint az exe. Hogy nekem sem lesz elég jó. Ezt a mai napig nem tudom hova tenni.

2017. dec. 5. 13:06
 9/11 A kérdező kommentje:

* el kezdett játszani.

Autokorrekt.

2017. dec. 5. 13:07
 10/11 anonim ***** válasza:

A saját, kapcsolatban elkövetett hibáid, játszmáid egy részét magad is fel tudod ismerni.

8 éves kapcsolat után elkezdtem önismerettel foglalkozni, pl. a videómegosztón is vannak hasznos előadások, amik segítenek ebben.

Ezen felül én pl. szakítás után 2-3 hónappal leültem az exemmel, és rengeteget beszéltünk erről. Ő is elmondta hogy miket ismert fel magában, illetve annak idején ő milyennek látott engem, mi bosszantotta stb., és én is elmondhattam.

Hihetetlen jó volt teljesen őszintén megbeszélni ezeket, nagyon sokat segített az önismeretben.


Szóval ha ő is benne van, akkor elmondhatjátok egymásnak őszintén, sokat tanulhatsz belőle


41f

2017. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!