Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni soha sem a barátnőimet ha szakítanak velem?

Figyelt kérdés
Legutolsó kapcsolatom másfél év után lett vége egy hónapja. Azóta többször megkerestem békülési szándékkal de egyszerűen azt mondja már nem szeret, hogy elmúlt. Viszont én képtelen vagyok tovább lépni, mit tanácsoltok? A szakítás oka egyébként az volt, hogy az utolsó hónapban sokat veszekedtünk és állítása szerint elhidegült. Így visszagondolva jelentéktelen dolgokon ment a vita.

2017. dec. 6. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Gondolj arra hogy egy szemét volt a csaj, és rájösz tényleg így volt akkor szeret helyett elkezded gyűlölni őt magadat pedig megvetni hogy hogy lehettél ilyen idióta hogy hittél egy ujabb hazug pics*nak.


Sajnálom de ez annyira tömeges jelenség és nem csak az én életemben hogy itt valami el lett ku rva a társadalomban de nagyon durván.

2017. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, árulja el nekem valaki, miért lenne az jobb, ha azt tukmálja magának, hogy egy p...a volt a barátnője? ... De ugyanez igaz visszafele is, amikor bebeszéli magának a nő, hogy a férfi egy f...z. Nem értem... Nem csalta meg a másik, a sok vita miatt elhidegült, nem használta és semmizte ki, tisztességesen elhagyta.

Nem működött, véget ért, ez így van rendjén, inkább mintsem hogy tönkremenjenek egymás mellett!


Kedves kérdező, amit tehetsz az az, hogy hagyod begyógyulni a lelki sebeidet! Magadra koncentrálsz, éled az életed, fejleszted és lefoglalod magad, keresel új hobbikat, kibeszéled a fájdalmad a bizalmasaidnak, hogy könnyíts esetleg a lelkeden. Programokat szervezel, tanulsz a hibáidból, s megvárod, amíg érzelmileg is készen állsz egy új kapcsolatra.


Sokak nem azért szenvednek úgy a másik után, mert az annyira jó volt, hanem mert lelki sebeik végett nem képesek elszakadni a volt párjaiktól, s a fájdalmukat minden egyes kapcsolatukba tovább viszik, ezzel is mérgezve azt.


Sok sikert, csak pozitívan! :)

2017. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!