Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok a barátnőmmel, hogy mondjam meg neki? Ő nagyon ragaszkodik hozzam. Nem akarom azt hogy sírjon értem mert nem érdemlem meg.22/f

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Hat marpedig sirni fog. Ha nem akarod hallani akkor ird meg neki facebookon is tiltsd le mindenhonnan :) Akkor lennel fsza gyerek :)
2017. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem azert akarom h ne sírjon mert nem akarom hallani
2017. dec. 8. 17:26
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Minél tovább húzod, annál jobban fog sírni.

Igyekezz, mert jön a karácsony, ne költse már el rád az összes pénzét! ... igaz, jó szar lesz a karácsonya, de főleg szilvesztere, de ez van.

Hamarabb is eszedbe juthatott volna!

2017. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szülei nem szeretik őt és régen vagdosta magát nagyon sokáig .. 3 éve jöttünk össze.

Attól is félek hogy megint vagdossa majd magát

2017. dec. 8. 17:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért akarsz vele szakítani?
2017. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Ne húzd. Kari előtt még szakíts vele, ha jót akarsz neki és biztosan tudod, nem akarsz már vele lenni. Ha pedig vagdossa magát, az nem a te bajod, az ő döntése, hogy ilyen gyenge és öncsonkításhoz folyamodik.
2017. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Majdnem lefeküdtem egy csajjal ..megzavartak azért majdnem

Én nem tudom mi volt velem akkor ..szeretem nagyon a barátnőmet.

Lehet az lesz h elmondom neki utana ő nem akarja h szakítsunk ,amúgy mar forditva is volt hasonlo

2017. dec. 8. 18:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

Hát te hülye vagy!

Szereted és mégis szakítani akarsz, mert TE majdnem lefeküdtél valakivel?

Menj a fenébe Kérdező, ne mesélgess neki semmit, ne rontsd el minden ünnepét!

Vond le a tanulságot és javítsd ki a hibádat azzal, hogy nagyon kimutatod neki, hogy mennyire szereted.

És a jövőben a gatyában tartod a szerszámot!

2017. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A baratnod hany eves? Van munkaja? Van hol laknia?

Remelem boldogul nelkuled...

2017. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne rontsd el az ünnepet ha szereted akkor vele akarsz lenni nem? Miért nem prónálod helyre hozni? Miért akarsz szakítani? Miért akartad megcsalni?
2017. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!