Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bízhatok abba hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bikerr kérdése:

Bízhatok abba hogy újra kezdjük még valaha?

Figyelt kérdés
6 éves kapcsolatomnak lett vége 5évig jó volt minden a lány betegesen szeretett engem, kisebb veszekedések voltak,az utolsó évbe viszont az életembe történtek olyan dolgok amiktől stresszes ,depressziós lettem ,a lány elkezdett változni nem úgy közeledett hozzám már ,sok volt a veszekedés,elmondtam neki hogy miért lettem kicsit befordult és csak annyit kértem legyen velem több időt,tavasszal volt egy szünetünk ,de nem akarta hogy vége legyen én meg főleg,össze szedtem magam bizonyitani akartam neki de ő inkább távolodott tőlem ,szintén voltak veszekedések mert alig éreztem hogy akar engem ,2hetente mindig összevesztünk ,hol ő nem akarta hogy vége legyen hol én utána 2 napig jo volt mindig minden ,valamikor normálisan mondtam neki hogy érzem hogy ez így nem lesz jó mintha csak barátok lennénk ,aztán szakitásunk elött 2 héttel ismét összekaptunk ,időt kértem hogy erősen elgondolkodjak érdemes folytatni de ő nem akarta hogy vége legyen erőszakoskodott hogy találkozzunk én meg azt akatam hogy hagyjon időt gondolkodni,láttam hogy hogy viselkedik a testvérével kiabál vele irányitja meg mondja mit kell csinálnia elvégezni az otthoni munkába ,elém vetitődött a jövönk hogy ez fog várni rám ha eggyütt lakunk folyton cseszegetni fog minden miatt de ez most is igy volt majd kibékültünk ,megkérdeztem tőle hogy velem akarja leélni az életét azt írta igen majd rá 2 hétre áthívott hogy aludjak nála elötte családi kiránduláson voltunk ,az én telefonom töltön volt az övé a kanapén nem kémkedni akartam soha nem is tettem ,meg akartam nézni hogy az az napi programról készített fotókat ,találtam magamról egy fotót még nyárról megkérdeztem hogy ez hol készült ,aztán jött kivette a telefont a kezemből ,és annyit mondot hogy mit csinálsz számonkérsz.Voltak igen féltékenykdések nekem is és neki is persze ő ezt magán nem vette észre soha mindig azt mondta hogy az már mikor volt amikor ő féltékeny volt,sokkal jobban az érdekelte hogy én féltékeny voltam egy időbe.Szóval kivette a kezemből én meg mondtam a magamét hogy normális vagy én vagyok a képen megkérdeztem hogy mikor készült a kép,nem vagy normális,titkolsz valamit jöttek belőlem.Aztán lefeküdtünk aludni mondtam neki hogy ez már sok utolsó éjszakánk,állandoan csesztetsz,másnap felöltöztem eljöttem ,nem kért bocsánatot soha nem is tudott én azért kértem ha úgy gondoltam hülye voltam.2 napig nem beszéltünk nem keresett ő se majd én kerestem,ment a vita mondtam neki ki vagy te nem ismerlek annyira más lett ,az aranyis kedves lányból egy herciás sárkány lett,annyit mondott hogy nem tud mit csinálni ez van benne most ilyen ,azt hitte jó lesz velem minden de folyton rossz volt ,aztán én nem akartam hogy vége legyen de ő igen reménytelennek tartja hogy folytassuk,probáltam vissza hóditani ,beszéljük meg ne tegye ezt,nem tudom elfogadni a rémálmom vált valóra mindent megprobáltam de annyira gyülöl ,dühös ,agresszív lett hogy legútobb mikor beszétem vele annyit mondott hagyja mindenki békén elege van de legfőbbképpen én hagyjam őt ne keressem ne írjak neki ,kértem hogy adjon magyarázatott mi játszodik benne miét lett ez hogy így döntött de olyan zavaros egyszer azt mondja reménytelennek tartja máskor azt hogy nem akarja hogy nekem rossz legyen és ezért.Most ott tartunk hogy semmit nem tudok róla ő se rólam pedig ezt is mondta szakitásunk elött hogy ő neki nehéz kibírnia hogy ne tudja mi van velem de most semmi jel hogy érdekelné,teljesen ellenem van rá se ismerek,szerintetek van remény rá vagy ha bízok erősen hogy megkeres és újra együtt lehetünk mi a véleméyetek? Neki é voltam az első szerelme 20L,27F nagyon hiányzik nekem és erősen éreztem másfél évvel ezelött hogy ő az igazi meg is kértem a kezét igent mondott ketten terveztük a jövőnket már.És sajnos ez lett a vége.

2017. dec. 12. 06:52
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Hát nehéz tanácsot adni.Én is igy jártam 2 honapja elhagyott a 20 éves barátnöm szo nélkül mi nem is veszekedtünk mindig azt mondta senkit nem szeretett igy mind engem.1 nap mulva mással volt össze omlottam még a teloszámom és a faceröl is tiltott.Soha nem bizok többet senkiben.A durva az még ö csábitott el a volt páromtol és voltam olyan hülye hogy higyek az üres szavaknak.irj privit ha szeretnél dumcsizni a dologrol.
2017. dec. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Keress mást.
2017. dec. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard újra kezdeni.

El hiszem, hogy hiányzik. Én 1,5 hónapja vagyok egyedül. De még mindig hiányzik.

Hidd el, megérdemelsz olyat, aki nem komplikációt hoz, hanem örömöt.

Ez a se veled se nélküled kapcsolat megöli az embert. Ha újra össze jönnétek, idő kérdése és újra itt tartanátok. Újra elő jönne a probléma. Nagyon sok és mély beszélgetés kellene ahhoz, hogy működő képes legyen.

Sajnálom. :(

Tényleg át tudom érezni a helyzeted.

2017. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Aminek vége lett, annak okkal lett vége. Újrakezdhetitek, aztán a következő nehézségnél ugyanide fogtok jutni.
2017. dec. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sok szép és jó dolog történt köztünk persze volt rossz is én is hülye voltam 1x 2x de aztán elkezdtem magamba nézni és bocsánatot kérni tőle,de nem értem hogy 2 héttel szakitásunk elött miért írta azt hogy igen le élné velem az életét,akkor abban a pillanatba érezte azt ,de még szakitásunk után is mondta hogy nem is tudom hogy ő mennyire oda van értem,sőt utána mikor már azt mondta nem akarja már megnyílt elmondta hogy az apja aki már elvált édesanyjától ,olyat tett ami neki rosszul esik és hogy az édesanyjával nem tud mélyen beszélgetni se csak a párjával foglalkozik és ez fáj neki meg ami velünk is. van vagy történt.Harcoltam probáltam beszélni vele sírtam sokat hogy nem akarlak elvesziteni nincs senki más csak ő,és ez tényleg így volt ,de inkább csak idegesitette és jobban agresszív lett velem szembe ,régen én is ilyen voltam mikor össze vesztünk valami apróságon de soha nem tudtam volna elhagyni ezt neki is elmondtam hogy most is amik voltak veszekedések mosoly szünet nem azért voltak mert nem akartam hanem azért hogy kicsit magába lásson hogy ő is ugyan azokat csinálta mint most én vele ő is harcolt,megtett értem mindent és most ő lett én aki régen voltam és én lettem ő aki akkor volt ,nagyon fáj hogy nincs velem elviselhetetlenek a napjaim ,nem akarok más társat őt szeretném de tehetetlen vagyok,csak bízni tudok hogy az elmúlt évek alatt amik történtek jó dolgok azok vissza fognak jönni és nem csak a rosszat nézi de most ez van benne,mindennap felírok egy cetlire mit kívánok hogy vele legyek újra ,hogy újra beszélgessünk hogy együtt töltsük a karácsonyt.
2017. dec. 12. 09:07
 6/16 A kérdező kommentje:
Szívesen beszélnék olyan emberekkel akik hadosonló helyzetbe kerültek.
2017. dec. 12. 09:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Nézd, nekünk nem kell őt védened, csak leírtuk a véleményünket. Ha meg akarjátok újra próbálni, hajrá. Legyetek ti a kivétel :)
2017. dec. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom persze igazad van de jelen állás szerint ő semmit se akar,beszélni se,azt se hogy keressemőt ,de ha ennyire szeretett mondhatni én neveltem kb én voltam az anyja apja és most ennyire elege van lesz benne vajon az az érzés hogy hibázott és felkeres hogy összezavarodott
2017. dec. 12. 09:22
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha jól számolok, 14 éves volt a lány, amikor összejöttetek. Sajnos teljesen normális, ha már másik pasi iránt érdeklőfik. Mondjuk intézhette volna korrektebb módon is, de mindegy. Gondolom az se fájna kevésbé, ha a szemedbe mondaná, hogy már mással ismerkedik. Egy biztos: az a kedves, aranyos lány, akit 6 éve megismertèl, akiért Te még másfél éve odavoltál, nincs többé. Felnőtt, megváltozott. Én nem látok esélyt újrakezdésre. Értelmét sem látom. Sokszor megoróbáltátok már.
2017. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen 14 volt segitettem neki mindenben ,megadtam neki mindent még ha voltak rossz pillanatok is de jo volt neki is ezt is mondta 1éve én se voltam olyan mint régen történt egy trauma az életembe elmondtam neki miérr vagyok most ilyen befordult de nem hogy mellettem lett volna vagy segitett volna inkább el tolt magától És ha kell neki úgymond fejlődési idő ,vagy hogy éljen tapasztaljon és rájön hogy velem jobb volt mint most én ebbe reménykedek nagyon ,probálkozok a spirituális dologgal ,és pozitív gondolatokkal hogy meg találjuk egymást ,viszont többször megkérdeztem van-e valaki a képbe vagy csinált-e olyat amit nem kellet volna de nem ,és soha nem volt az a társasági ember az osztályba is mindig 1szem bnője volt akiről én is első benyomásra azt gondoltam hogy egy normális emberrel barátkozik.Viszont egyik nap pont a sulija elött voltam láttam kijönni a suliból 2fiú osztálytársával röhögcséltek meg minden az egyik srác elkisérte a buszmegbe mert tudom mindig fél mindentől legjobban a sötéttől nem fogták egymás kezét meg semmi utána beszéltem személyesen vele de nem kérdeztem ki az a srác csak annyit hogy tegyünk pontot a végére hogy van valakid vagy sem de azt mondta hogy 1000x mondta nincs és nem is kell neki senki.
2017. dec. 12. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!