Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fura szakítás gyanús körülmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura szakítás gyanús körülmények között, én komplikálom túl vagy tényleg nem szabad az ilyen típussal kezdeni?

Figyelt kérdés

Nos a sztorim az intő példa arra hogyan legyen az ember balfék mert bízik abban , hogy a párja gerincesen viselkedik.

A most már volt páromat kb 1,5 éve ismerem azóta kétszer majdnem összejöttünk de végül kapcsolat nem lett belőle . Majd idén nyár végén randik sorozata után összejöttünk. Minden jól alakult viszont nekem sajnos elég súlyos családi és egészségügyi problémáim is előjöttek . Férfi vagyok de ezek a kombók azért nem éppen erősítik az embert ,sajnos a párom észre se vette ha éppen lehangolt vagyok ha pedig beszéltem róla érdemileg nem jutottam előrébb ezért egy idő után már cikinek éreztem mondani . A másik probléma , ne nézzetek gyökérnek de elég sok helyre mentünk ( étterem , mozi , szórakozóhelyek ) de soha az életbe egyszer sem ajánlotta fel hogy fizetne az összegbe akár 20ft-ot is . És ami tetézte hogy a december munka szempontból eléggé gázos volt így is próbáltam minél több programot és szabadidőt rá szakítani de egyre jobban azt éreztem kevésbé érdeklem őt nem honorálta semennyire a törekvéseimet de az egyetlen alkalmat mikor nem vele voltam megjegyezte végülis azzal a szöveggel állt elő karácsony után , hogy úgy érzi sok más dolgot fontosabbnak tartok mint őt amivel nem tudtam mit kezdeni . E mellé jön , hogy még megtudtam azt is róla hogy nem éppen egy tiszta életű csaj amúgy ergo a barátnőivel régebben is szerettek párkapcsolatban levő pasikra rámozdulni persze mikor odavágtam tagadta és azt mondta ha így gondolom többet inkább ne is beszéljünk . A viselkedése nagyon nem ezt mutatja amúgy és ráfutottam én is erre a hibára , hogy a szende lány .. . Mindent egybevéve vége lett a dolognak de én azt érzem ezek alapján hogy már a kapcsolatunk alatt is másfelé kacsingatott . A dolog azért minden esetre szar érzés marhára de már a fene bánja .



2018. jan. 1. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulópénz. Ne kattogj túlságosan a témán, inkább örülj, hogy vége lett ennek a kapcsolatnak, mert a leírás alapján nem olyasmi volt, amiben bármelyik fél is boldog lenne. Annyira érdemes gondolkodni rajta, hogy a tanulságokat levond és legközelebb okosabban, tapasztaltabban állj neki egy kapcsolatnak. Például elég intő jel, ha a párod egyáltalán nem támogat egy nehéz helyzetben, nem tudsz neki megnyílni, érzelmileg képtelen rád hangolódni és csak folyamatosan elvárásokat támaszt feléd.
2018. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes jól írja.
2018. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lélekben letudtam a dolgot úgy ahogy . Azzal magyarázom magamnak az egészet , hogy ez előbb utóbb úgyis kimúlt volna és nem vagyok egy egoista ember de úgy érzem nem voltunk egy szinten és ez nem kor függvénye feltétlen szerintem hiába én 26 ő 21 éves .
2018. jan. 1. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most amit tenned kell az az hogyha probal bekulni akkor ne engedj.
2018. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lesz ebből békülés semmiképp szerintem mert eléggé nagy szócsaták voltak én meg a bunkóság határát nem átlépve de mégis határozottan elmondtam mit gondolok róla . Persze aznap este már a " legjobb fiú barátjával " volt közös fotó amin tiszta szívből tudtam nevetni egyet legalább mert sejtettem hogy ez lesz :D
2018. jan. 1. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez a lány abszolút nem érett egy valódi kapcsolatra. Nulla empátia, nulla segítőkészség, csak az, hogy ő neki figyelem jár, törődés jár, minden helyen meghívás és ingyen szórakozás jár. Nem hozzád való, kiderül a szövegedből, hogy egészen máshogy álltok egy kapcsolathoz, és mást vártok tőle.
2018. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen , józan ésszel látva ez van amit írsz . Ha nem ő szakít akkor én tettem volna záros időn belül de még akartam vele egyet beszélni előtte hogy talán észhez téríthető de én nem nevelni akarok egy 21évest nem az anyja/apja vagyok .

Minden esetre nagyon jól tettem , hogy a barátaimat nem hanyagoltam miatta hiszen ő csak úgy eltűnt de ők maradtak.

2018. jan. 1. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!