Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ez normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ez normális? Egyik nap semmi bajom, másiknap hiányzik, utána haragszom rá, után szívem szerint írnék neki?

Figyelt kérdés

Ilyet előző szakításkor nem éreztem. Most 2 hónapja, hogy vége lett.

Tudom miért nem működött, és ha kibékülnénk sem működne.

Viszont még sem bírom túltenni magam.

Egyik nap mély letargia, utána mindent elsöprő erő, aztán a harag amiért átvert, utána meg saját magam hibáztatása önmarcangolás.

Napi szinten ingadozik.

Nem tudok mit tenni.

Ez normális? Ez ellen lehet tenni? Más is volt már így?



2018. jan. 2. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban! Ugyanígy érzem magam... Én látom is minden nap, hála isten ugyanaz a munkahelyünk is... Mit tegyél? Én sírok minden nap, depressziós vagyok, borzalmasan érzem magam, ő meg el van... Azt mondta, majd ő megmutatja, hogy milyen boldoggá tud tenni! Hát szépen megmutatta...
2018. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem normális, ambivalens érzések kavarognak benned. Az idő majd szép sorban halványítja el őket, és átveszi helyüket a tiszta lappal kezdés utáni vágy, ami magával hozza az új társ iránti vágyat is. Foglald le magad, ahogy tudod, bármivel, ami elég jól lefoglal ahhoz, hogy ne rajta kattogj: ez lehet melótól kezdve a főzésen át a tévézésig bármi.
2018. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Más is volt már így. Majd elmúlik. Ez egy gyászfolyamat...minden szakítás az.
2018. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Át kell esni ezeken a fázisokon.Lesz ez még így se,idő kell neked.
2018. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem én is.

Egyik nap nagyon jól vagyok, jó döntés volt.. Másik nap haragszom, miért bánt velem így.. Harmadik nap vissza mennék bárcsak meg tudnék bocsátani...

Nemtudom, hogy keveredjek ki ebből.

2018. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#5

Bárcsak könnyebb lenne.

2018. jan. 2. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!