Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mondja valaki, hogy gondolom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezi kérdése:

Mondja valaki, hogy gondolom. Segítség?

Figyelt kérdés
Szisztok, 23 éves lány vagyok, van egy kutyusom imádom és már 3 éve elkoltoztem otthonról. Együtt élek egy olyan sráccal aki semmit nem akar, hozzáköltöztem ráadásul még a szülei is itt laknak. Van 2 nagyobb fajta kutyája. Nem annyira j{ön ki a 3 kutya. Mondanom se kell, h kb senki nem örült, hogy 3 kutya lesz. A srácról annyi, hogy játék fűggő, elmegy munkába, hazajön és már játszik. Este 8kor abba hagyja, elkezdünk filmet nézni amikor megunja alszik. És minden nap úgyan így megx, a szabadnapjai is, van, hogy ritkán tényleg néha elmegyünk szórakozni de akkor se kettesben. Szinte sose vagyunk rendesen kettesben. Minden veszekedésünk egyre durvább,egyre durvább dolgokat vág a fejemhrz ami nagyon bántó, és azt hiszi, hogy a szex az megoldás utána. Bocsánatot soha nem k~r, mindig kritizál. Amikor haza költözöm és eltellik egy bizonyos idő 2-3 hét, bevágja, hogy nagyon hiányzom és kevesebbet játszik, ilyenkor mindig elhiszem, hogy most más lesz. Ő nem akar semmit velem, se külön költözni, se semmit, mert ő albérletbe nem megy csak olyan házba ami az ővé, de ha egyszer nem tudjuk megoldani, hogy házat vegyünk?! Nem értem miért vagyok még vele.. Féltékeny is nagyon.. És én már elakartam menni, sokszor de sose tettem.. Most úgy döntöttem, hogy elhagyom. Csak segítsen valaki, hogy ti is így gondoljátok, hogy ez így nem oké?

2018. jan. 4. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem oké. Hagyd ott, és ne dőlj be többet neki, hogy megváltozik. Nem fog.
2018. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megváltozni nem fog. Exférjem detto ugyanúgy anno játszott. 23 éves kis naiv voltam.hittem neki hogy változni fog. Egy darabig működött is, egy kis idő múlva hozzámentem. Ekkor már 4.éve voltunk együtt. Utána pedig 7 évig voltunk házasok. És igen idővel kiderül, hogy teljesen sosem tudott leállni. Éjjel póker a gépen, persze ingyenes játékon állítása szerint :-) :-) és ugye homokba dugtam a fejem. Addigra közös lakás, hitel, házasság..... nehéz volt lépni.... illetve meg egy üres bankszámla várt, illetve a játékkal kapcsolatos nappal éjjel számítógép, ha tv ritkán film inkább folyamatos meccsek, illetve bármi játék....

Összesen 11 év után léptem ki, persze lakás eladásán ott na jó nehéz volt, nagyon szerettem. Amíg az elején vagy lépj ideig óráig talán változik, hosszabb távon nem fog..... nekem 11 év telt el,voltak jó évek is nem vitatom de ez hoszszabb távon felőröl, csak azon kattogsz majd vajon játszik és újra fog játszani.... benned marad végig.... kapcsolat rovására fog menni, most kevesebb fájdalom lesz még mint később.....

2018. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni! Volam együtt olyannal, aki ennél is többet játszott. Szerinted az normális, hogy alaki hajnali 4-5ig játsszon és másnap dolgoznia kéne? Csomószor betegszabit kér, vagy "home officeban" van (ergó alszik, vagy tovább játszik). Ez nem élet, te is tudod. Lépj le, költözz albiba más lányokkal, ez nem élet! Te csak jeleleg egy bútordarab, vagy egy szexbábu vagy, egy átlagos szobanövény több szeretetet kap!!!
2018. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott.

Exem ugyanez a sztori,nem fog változni.


22/N

2018. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat,ez önkínzás. Nélküle csak jobb életed lehet!
2018. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért vagy vele még együtt? Te jó ég! Nők... Nyilván ő jól érzi magát, mert legalább van valaki mellette. De részedről mi értelme van?


És hány ilyen erőltetett, hulladék kapcsolat lehet még a földön. Én is tudok néhányról ismerőseim körében is. Másik ember meg, akivel talán boldoggá tehetnék egymást esélyt sem kap ilyen "langyosvíz" kapcsolatok miatt.

2018. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"bevágja, hogy nagyon hiányzom és kevesebbet játszik, ilyenkor mindig elhiszem, hogy most más lesz"


MIÉRT?? Miért hiszel el valami olyat, aminek már sokszor bebizonyította az ellenkezőjét?? Mire számítasz? Ennyire nem lehetsz ostoba basszus.. Vagy hagyd ott sürgősen, és ne táncolj vissza vagy szenvedj tovább, mert egyébként nagyon is megérdemled, amiért ilyen hülye vagy.

2018. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy a baj veled mert hiszel neki hogy megváltozik...
2018. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"ilyenkor mindig elhiszem, hogy most más lesz."

De ennek semmi jele, soha.


"Ő nem akar semmit velem" - hát te se nagyon akarjál semmit vele. Mégis 3, 5 10 év múlva???

2018. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!