Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves hölgyek! Mi játszódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Mi játszódik le ilyenkor bennetek? Őszinte válaszokat várok (akár üzenetben is).

Figyelt kérdés
Adott egy barátnő, aki elkövet egy hibát, de a párja megbocsát neki, majd teljes összhangban élnek. Aztán hirtelen a lány viselkedése megváltozik és szakítást kezdeményez (még nem is személyesen), visszamenve a volt barátjához. Mikor erre a másik szereplő (aki én voltam) megbeszélést kezdeményez akkor figyelembe se veszi, sőt a Fb-on sem ír neki vissza, a telefont nem veszi fel. Számomra érthetetlen ez a viselkedés. Hogyan lehet ilyet megtenni azzal, akit korábban szerettetek vagy fontos volt nektek (szavakban mindenképp).
2018. jan. 4. 17:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%

A konkrét hiba amit írtál a megcsalás volt a nő részéről? Na ott kezdődik, hogy én ilyet nem teszek. Ha nem vagyok boldog egy kapcsolatban, megpróbálom a másik féllel megbeszélni, hogy változtassunk, ha nem működik továbbra sem, szakítok.

Ezek után már nincs miről beszélni, mindkét félnek jobb, ha továbblép. Mit nem értesz? Mit akarsz ezen még beszélni? Visszament az exéhez és kész.


ÉN sem venném fel és nem írnék vissza olyannak, aki nem érti meg, nem fogja fel, hogy szakítottam, és semmi közünk már egymáshoz. (volt erre példa az életemben) Az addig fajult, hogy fél évig zaklatott telefonon, smsben az exem a szakítás után (én hagytam ott, többek közt azért mert megcsalt, és szakításkor meg is ütött, mondván én nem szakíthatok vele), és telefonszámot kellett cserélnem, mert nem hagyott békén.

2018. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem szeretett ès nem voltàl fontos.

Ennyi. Pótlèk vagy dobbantó voltàl attól függően, hogy a volt pasijához vagy egy újhoz ment!

2018. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%

Èn meg azt nem èrtem, hogy a te fejedben mi játszódik le ilyenkor!

Megmondta/írta, nem akar veled lenni! Erre te meg bsztatod! Ha nem kèr belőled, akkor sem fog ha a fejed tetejère állva leszrod magad!

Nekem is volt ilyen ragacs pasim! Èn költöztem miatta. Minden áron meg akarta beszèlni azt, amit màr ezerszer megbeszèltünk.

2018. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
A szokásos letámadás. Abszolút nem zaklattam. Nem adott választ a viselkedésére. Ti örülnétek neki ha a srác akit szerettek egyik pillanatról semmiféle ok nélkül kilépne a kapcsolatból? Nem egyszerű túltenni magad a dolgon ha azt sem tudod mi volt a baj.
2018. jan. 4. 18:21
 5/30 A kérdező kommentje:
Egyébként van közünk egymáshoz mert valaha együtt voltunk. Ha valaki belekezd egy kapcsolatba akkor felelőssége van a másik iránt, nem egy ruhadarabot vesz a plázában amit eldob ha nem tetszik neki, hanem dolgozik a megoldáson.
2018. jan. 4. 18:22
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz felük..szerelmes vagy és mindent meg teszel azért akit szeretsz ez szép és jó és így kéne mindenkinek,csak sajnos hiába ha ő leszar téged.Hagyd ő vesztett nem te elvesztett egy olyan személyt aki szerette és mindent meg tett volna érte.Nem tudsz semmit csinálni..én is ebben vagyok meg még sokan,de NEM TUDSZ! mit csinálni hiába a te nagy akaratod ha a másik fél nem akarja..idővel jobb lesz :)
2018. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Utolsó. Köszi a választ! Nem értem a letámadást az első három hozzászólótól ugyanis a lányt szerettem, e legnehezebb időben mellette voltam, majd utolsó este átjön, itt alszik velem, csókkal válunk el, majd elérhetetlenné válik.
2018. jan. 4. 18:26
 8/30 A kérdező kommentje:
Egyébként mindössze 2x írtam neki és egyszer felhívtam. Nem veszekedtem vele. Azért nem kellene összemosni pszichopata zaklatókkal...
2018. jan. 4. 18:27
 9/30 anonim ***** válasza:
Sztem csak ez amolyan nincs ló jó szamàr is dolog lehetett .Lehet hogy az exével akkor rosszban volt igy kellett egy pótlék .Most hogy kibékültek igy téged dobott attolfüggetlenül hogy visszafogadtad őt.
2018. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom, hogy így volt, de ezt hogy éli meg valaki magában. Szembeköpném magam ha ilyen szemét dolgot megtennék valakivel.
2018. jan. 4. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!